Garnadzis divreiz “aptīra” kafejnīcu Mežaparkā

0 Komentāru

Kāds garnadzis pēc viena “veiksmīga ķēriena” nebija mierā ar rezultātu un nolēma vēlreiz doties uz iepriekš apzagto kafejnīcu un “aptīrīt” to, vēsta “Degpunktā”.

6. jūlija vakarā viena no Ziemeļu pārvaldes patruļām kā pēdējo pieturas punktu pirms maiņas beigām izvēlējusies Mežaparku. Vietu, kur parasti valda miers un kārtība.

Valters Bērziņš, Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Ziemeļu pārvaldes inspektors

“Tikko iebraucot Mežaparkā, pie zooloģiskā dārza, pamanījām vīrieti ar velosipēdu, kurš māja mums un signalizēja, ka ir nepieciešama mūsu palīdzība. Apstājāmies noskaidrot, kas ir noticis.”

Likumsargi jautājuši, kas noticis. Kafejnīcā norādīja uz attiecīgo cilvēku zilā kreklā, kurš esot tajā pa dienu piesavinājies šašliku, par ko nebija samaksājis, bet nupat mēģinājis nozagt pudeli, kamdēļ izsaukta apsardze, kas gan vēl krietnu brīdi jāgaida.

Kārtības sargi panākuši vīru, kurš nesteidzīgā solī devies prom no notikuma vietas, taču uzrunātais izlicies, ka neko par notikušo nezina.

Tomēr neatkarīgi no kunga tēlojuma drīz vien lielāku skaidrību par notikušo viesuši kafejnīcas darbinieki, kuri soli pa solim atklājuši viņa sirojumus.

“Dienas gaitā nozadzis šašliku, zādzības fakts fiksēts videonovērošanas ierīcēs, vēlāk vīrietis atgriezās tajā pašā kafejnīcā un mēģināja atkārtoti veikt zādzību, proti, no plaukta paņēma dzirkstošā vīna pudeli un devās ārā no kafejnīcas telpām,” stāsta kārtībsargs.

Tā kā kafejnīcas darbinieki jau bija iepriekš informēti par šādu vīrieša rīcību, viņa vizuālais izskats bija ielāgots, viena no darbiniecēm steigusies arī pakaļ vīrietim, norādot, ka viņš par attiecīgo dzirkstošā vīna pudeli nav samaksājis, taču vīrietis to atdevis un devies projām tā, it kā nekas nebūtu noticis.

Noskaidrota vīrieša identitāte, par notikušo paziņots gan RPP Ziemeļu pārvaldes dežūrdaļai, gan arī informēta Valsts policija. Sievietei arī izskaidrots, ka par zādzību jāiesniedz pieteikums Valsts policijā, ko kafejnīcas darbiniece arī izdarīja, un tika izsūtīta Valsts policijas ekipāža uz notikuma vietu.

0 Komentāru