Garāmbraucējs un policisti palīdz zēnam, kurš nogulējis savu pieturu

2 komentāri
Garāmbraucējs un policisti palīdz zēnam, kurš nogulējis savu pieturu
DEGPUNKTĀ

Kādam skolniekam Rīgā ceļš uz mājām izvērties pavisam citādāk nekā ierasts. Zēns pamodies sabiedriskajā transportā, kad viņa pietura jau sen nokavēta, turklāt vietā, ko nepazīst.

Darba dienas pēcpusdienā, kad galvaspilsēta pamazām sāka slīgt tumsā, Rīgas pašvaldības policijas dežūrdaļa saņēma informāciju no kāda vīrieša, ka sabiedriskā transporta pieturā atrodas manāmi satraukts otrklasnieks, kurš, iespējams, ir apmaldījies.

Uz notikuma vietu nosūtīta tuvākā policijas patruļa, un vīri jau pavisam drīz sastapušies ar izsaucēju un puisēnu.

Policisti pateikušies izsaucējam, un zēns iesēdināts patruļas automašīnā. Neskatoties uz to, ka skolnieks bijis nobijies, viņš spējis atbildēt uz visiem inspektoru uzdotajiem jautājumiem. Drīz vien vīriem bijis skaidrs, kā rīkoties turpmāk.

Zēns policistiem nosauca savus personas datus, līdz ar to izdevās noskaidrot bērna vecākus un mātes tālruņa numuru. Policisti bērnu nogādāja pie mammas.

Likumsargi saka lielu paldies vīrietim, kurš, redzot nelaimē nonākušo puiku, nav pagājis garām, un aicina jaunāko klašu skolēnu vecākus rūpīgi pārliecināties par to, ka bērns spēj brīvi orientēties pilsētā, kā arī vēlreiz pārrunāt ar bērniem to, kā rīkoties ja tomēr gadās nomaldīties.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!