Galerija: Mežaparkā atrastā automašīna, kas, visticamāk, saistīta ar futbola aģenta Bezzubova slepkavību

1 komentārs
Galerija: Mežaparkā atrastā automašīna, kas, visticamāk, saistīta ar futbola aģenta Bezzubova slepkavību
IEVA LENIŠA/LETA

Skaties.lv piedāvā aplūkot Mežaparkā atrastās automašīnas kas, visticamāk, saistīta ar futbola aģenta Bezzubova slepkavību, fotoattēlus.

Valsts policijas priekšnieks Armands Ruks šorīt preses konferencē apliecināja, ka uzbrukumā futbola aģentam Romānam Bezzubovam lietotā automašīna “BMW X5” pagājušajā naktī, visticamāk, atrasta sadegusi Mežaparkā.

Ruks norādīja, ka notikuma vieta tiek apskatīta, strādā eksperti, bet precīzākas ziņas saistībā ar to varētu būt pieejamas vēlāk.

Lasi vēl: Ģirģens cer, ka futbola aģenta slepkavība tiks atklāta

Jau ziņots, ka futbola aģenta Bezzubova nogalināšana varētu būt pasūtījuma slepkavība, kas saistīta ar cietušā profesionālo darbību, pieļauj izmeklētāji, vienlaikus uzsverot, ka Valsts policija izmeklē arī citas versijas.

Uzbrukums Bezzubovam notika trešdienas rītā Purvciemā brīdī, kad viņš vēlējās izbraukt uz Gunāra Astras ielu.

Uzbrucēji pārvietojušies ar melnas krāsas “BMW X5” markas automašīnu ar tonētiem aizmugurējiem stikliem. Automašīnai bija bojāts labais sāns.

Trešdien policija paziņoja, ka mašīnai, iespējams, var būt mainītas valsts reģistrācijas numurzīmes, tajā skaitā arī Krievijas Federācijas numurzīmes, norādīja Valsts policijā.

1 komentārs