Gaišā dienas laikā Vecmīlgrāvī pieķer automagnetolu zagli

4 komentāri

Kāds vērīgs Vecmīlgrāvja iedzīvotājs palīdzējis policistiem notvert kādu ne pārāk godprātīgu cilvēku.

Gaišā dienas laikā Vecmīlgrāvja policisti saņēmuši ziņu par kādu aizdomīgu “tipiņu”, kas pirms mirkļa redzēts vienā no Ledus ielas daudzdzīvokļu nama pagalmiem. Zvanītājs izteicis aizdomas, ka vīrietis varētu būt garnadzis.

“Staigā ap mašīnām, rausta rokturus, iespējams, vēlas apzagt kādu transportlīdzekli. Tuvākā policijas ekipāža izbrauca uz notikuma vietu. Ierodoties noteiktajā adresē, saņemta papildu informācija no dežūrdaļas, ka persona atrodas nama pagalmā kādā transportlīdzeklī,” stāsta RPP Ziemeļu pārvaldes priekšnieka vietnieks Edgars Eglītis.

Ierodoties likumsargiem, vīrietis jau bija paspējis no “Audi” markas spēkrata izraut magnetolu. Garnadzis likumsargiem gan centies atrunāties, ka spēkratā atradies, jo “ielēcis, lai nepiekautu”. Viņam kāds vēlējies uzbrukt ar cirvi un nazi. Likumsargiem gan vīrieša stāsts nešķita ticams, tādēļ viņš nonācis aizturēto nodalījumā.

“Veicot personas pārmeklēšanu, pie viņa atrasts skrūvgriezis un citas ietaises transportlīdzekļu atvēršanai vai noziedzīgu darbību veikšanai.

Policistiem ir aizdomas, ka aizturētā persona varētu būt veikusi arī citas zādzības. Tiem izdevies atrast vēl citas auto magnetolas, kuras varētu būt zagusi konkrētā persona.