FOTO un VIDEO: Rīgas policisti steidz palīgā slīkstošam tūristam

Komentāri

Sestdien, 27. maijā, policistiem Rīgā no slīkšanas nācies glābt kādu tūristu. Īsi pēc pusnakts galvaspilsētas kārtības sargi steigušies palīgā kolēģiem no kājnieku patruļas, kurus skvērā pie Latvijas Nacionālās operas uzrunājis kāds vācietis, kurš, šķērsojot tiltiņu, kanālā pamanījis kādu cilvēku.

Tā kā no krasta palīdzēt peldētājam nebija iespējams, uz notikuma vietu izsaukti pašvaldības policijas glābēji, kas nekavējoties ar laivu devušies ceļā no Lucavsalas glābšanas stacijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Taču palīdzību tā arī nav izdevies sagaidīt, jo vīrieša spēki pēkšņi un strauji izsīkuši, un viņa galva vairākkārt pazudusi zem ūdens.

Foto: policisti steidz palīgā slīkstošam tūristam!

 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl