FOTO un VIDEO: Rīgas policisti steidz palīgā slīkstošam tūristam

Komentāri

Sestdien, 27. maijā, policistiem Rīgā no slīkšanas nācies glābt kādu tūristu. Īsi pēc pusnakts galvaspilsētas kārtības sargi steigušies palīgā kolēģiem no kājnieku patruļas, kurus skvērā pie Latvijas Nacionālās operas uzrunājis kāds vācietis, kurš, šķērsojot tiltiņu, kanālā pamanījis kādu cilvēku.

Tā kā no krasta palīdzēt peldētājam nebija iespējams, uz notikuma vietu izsaukti pašvaldības policijas glābēji, kas nekavējoties ar laivu devušies ceļā no Lucavsalas glābšanas stacijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Taču palīdzību tā arī nav izdevies sagaidīt, jo vīrieša spēki pēkšņi un strauji izsīkuši, un viņa galva vairākkārt pazudusi zem ūdens.

Foto: policisti steidz palīgā slīkstošam tūristam!

 

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl