Komentāri

Lai arī trešdien, 31. maijā, vietām pamatīgi lija lietus un bija spēcīgas vēja brāzmas, glābējiem postījumu seku novēršanā daudz darba nav bijis, taču pa kādam nolūzušam kokam vai atrautam jumta gabalam bija jānovāc.

Viena no iespaidīgākajām koka lapotnēm trešdien pēcpusdienā ceļu bloķēja māju iekšpagalmā Juglā Malienas ielā. Nokritušais koks jau audzis ieslīpi un bija aizlūzis. Aculiecinieki darījuši visu, lai tas neuzgāztos kādam uz galvas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Igors
aculiecinieks

Koks jau krakšķēja, bet pēc tam no vienas puses nostājās sētnieks, no otras – es ar suni, un, paldies Dievam, ka te nebija mašīnu un nekā cita, un koks nogāzās – aptuveni pēc piecpadsmit minūtēm. Uzreiz atbrauca 112.

Foto! Nogāzies koks bloķē ceļu māju iekšpagalmā

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl