“Es vairs negribu dzīvot! Lieciet mani mierā!” Policisti par mata tiesu izglābj sievieti no izlēkšanas pa logu

0 Komentāru
“Es vairs negribu dzīvot! Lieciet mani mierā!” Policisti par mata tiesu izglābj sievieti no izlēkšanas pa logu
DEGPUNKTĀ

Kādas ģimenes ķilda Mežciemā tikai veiksmīgas sakritības dēļ beigusies bez traģēdijas – policistiem izdevies apturēt kādu jaunu sievieti, kura centusies padarīt sev galu.

Ap plkst. 3.00 kādam Mežciema iedzīvotājam bija tā apnicis ieilgušais kaimiņu jandāliņš, ka viņš par dzirdēto ziņojis policistiem, un jau pavisam drīz pie nama piestājusi patruļas automašīna.

Izsaucējs sagaidīja policijas darbiniekus un ielaida viņus kāpņu telpā, kā arī informēja, ka ķilda norisinās daudzdzīvokļu nama ceturtajā stāvā. Policijas darbinieku ierašanās brīdī no ceturtā stāva kāda sieviete izmeta drēbes.

Ar sievietes dzīvesbiedra atļauju policijas darbinieki iegāja dzīvoklī, tajā brīdī sieviete ātrā solī devās pie loga un vēlējās izlēkt.

Jau pēc pirmā mēģinājuma padarīt sev galu policisti par notikušo ziņojuši neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam, un uz notikuma vietu nosūtīta mediķu brigāde. Gaidot ārstu ierašanos, sieviete vēlreiz rāvusies uz balkona pusi. Par laimi, arī šajā gadījumā policisti izrādījušies veiklāki.

Kā informē Rīgas pašvaldības policijas Vidzemes pārvaldes pārstāvis Juris Inkins, sieviete izskatījusies alkohola reibumā, kā arī policistu klātbūtnē lietojusi alkoholu. Veicot pārrunas ar sievieti, viņa nomierinājās. Ar sievietes piekrišanu viņa pēcāk nogādāta ārstniecības iestādē.

Plašāk par notikušo skatieties “Degpunktā” sižetā!

0 Komentāru