1 komentārs

“Ātrās palīdzības” ārsti lūguši policistu palīdzību, lai varētu palīdzēt kādam divus gadus vecam puisēnam, kura veselību apdraudējuši paša vecāki.

Policisti Dārzciema miteklī viesojas nebūt ne pirmo reizi. Ja iepriekš izsaukumi bija saistīti ar trokšņošanu un skandalēšanu kaimiņu starpā, tad šoreiz gan lieta bijusi krietni vien nopietnāka. Skandalēt mīlošajā ģimenē dzīvo arī divus gadus vecs bērniņš, kuram šoreiz bijusi nepieciešama ārsta pārbaude, tomēr vecāki, krietni iereibuši un visai agresīvi noskaņoti, negribēja to pieļaut.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Grādīgo dziru apreibināto vecāku izdarības nedaudz pieklusušas brīdī, kad soli pār slieksni spēruši policisti, taču tas nav bijis pietiekams iemesls, lai ļautu dakteriem aizvest sasirgušo bērnu uz slimnīcu.

 

Saruna, kas risinās ar policistiem

– Es personīgā mājā varu atrasties, kādā stāvoklī gribu. [..] Kādā sakarā tu te tagad nāc ar kaut kādu “trubu”?

– Nu, iepūt! Gribu pārliecināties, cik tu esi iedzēris? Vari par bērnu parūpēties?

– Es? Jā! Droši.

– Nu, tad iepūt, pārliecināsimies!

 

 

Izrādās, ka alkometrs uzrādījis gandrīz trīs promiļu reibumu. Taču tas nav atturējis piedzērušos vecākus argumentēt, ka slimo bērniņu nevajagot vest uz slimnīcu. Redzot, ka tas tomēr notiks un bērns tiks vests prom, tiek pieprasīts, lai dotos viņam līdzi, tomēr, ņemot vērā pamatīgo alkohola reibumu, tas netiek pieļauts.

Lai arī ārsts agresīvi noskaņotajam tēvam uzrāda visus prasītos dokumentus un vairākkārt cenšas izskaidrot, kādēļ mazulim jādodas uz pārbaudēm, arī pēc pārdesmit minūšu sarunām iedzērušie turpina malt vienu un to pašu.

Par laimi, galu galā šoreiz vīru pārliecināšanas spējas tomēr uzvar, un viņiem nav jāliek lietā spēks, lai paglābtu bērnu no pašu vecāku neprāta. Puisēns nodots mediķu aprūpē un tālāk nogādāts slimnīcā.

Visticamāk, tuvāko dienu laikā atbildīgie dienesti tiksies ar ģimeni, lai novērtētu vecāku spējas adekvāti spriest, kad dzērums izgulēts, un lems par to, kuram tad uzticēt tālākas rūpes par atvasi. Tomēr, pat ja māte un tēvs būs saņēmušies, šāda situācija viņiem kādu laiku nozīmēs, dzīvi zem sociālo dienestu lupas.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl