“Es nesaprotu, kāpēc nekas netiek darīts!” Dēls pārmet policijai bezdarbību pazudušās mātes meklēšanā

8 komentāri
“Es nesaprotu, kāpēc nekas netiek darīts!” Dēls pārmet policijai bezdarbību pazudušās mātes meklēšanā

Jau ilgāk nekā mēnesi bezvēsts prombūtnē atrodas Vecumnieku iedzīvotāja Jeļena Riekstiņa, un tuvinieki ir pārliecināti, ka pret sievieti pastrādāts noziegums, taču policija šai lietai nepievērš pietiekamu uzmanību, jo nav veikta pat telefona izsekošana.

Sieviete bezvēsts pazuda 12. decembrī. Viņa bija ceļā uz Rīgu, taču galamērķī pie tuviniekiem tā arī neieradās. Sievietes dēls mums raidījumam “Degpunktā” atklāja šokējošus faktus par meklēšanas pasākumiem, kas policijas bezdarbības dēļ faktiski vienkārši nenotiek.

“Devītajā es sazinājos ar mammu. Viņa teica, ka brauks uz Rīgu, atvedīs man dažas drēbes, kā arī satiksies ar vecmammu. Bija plānots, ka viņa būs Rīgā 12. decembrī. Tā arī Rīgā viņa neieradās… Teikas policijas iecirknī uzrakstījām iesniegumu, bet viņi teica, ka tāpat pārsūtīs uz Bausku, jo mammas deklarētā dzīvesvieta ir Vecumniekos,” stāsta pazudušās sievietes dēls Sergejs.

Bauskas policisti vienu reizi pasaukuši Sergeju uz iecirkni. Paņēmuši no puiša citu tuvinieku telefona numurus un tā arī bijusi visa izmeklēšana. Sergejs saka, – zinātu vismaz reģionu, kur meklēt mammu, pats varētu organizēt apkārtnes ķemmēšanu, ja vien policisti izdarītu pamatdarbības – nopeilētu, kur pēdējo reizi bijis ieslēgts pazudušās mobilais telefons.

Tuvinieki uzskata, ka lietai pievēršama īpaša uzmanība, jo šis nebūt nav gadījums, kad cilvēks kaut kur klaiņo. Notikušais izskatās pēc smaga nozieguma, jo pirms dažām dienām nomaļā vietā pie meža masīva atrasta Jeļenas automašīna.

“Viņa brauca ar automašīnu. Atklājās, ka automašīna atrasta netālu no mājām. Kartes visas bija izmētātas, bet tās nebija viņas kartes, tās bija patēva kartes. Mašīna bija vaļā, atslēgas bija aizdedzē. Tur, kur pamesta mašīna, pēdas ir. Nesaprotu, kādēļ uz to brīdi policija nebija uz turieni atbraukusi,” saka Sergejs.

Sergejs uzsver, ka mammai nekad nav bijusi tieksme uz pašnāvību un šādu versiju viņš neapskata. Tuvinieki dzīvojuši saticīgi.

Policijā šobrīd pārmetumus plašāk nekomentē, vien piebilst, ka ne visus izmeklēšanas sīkumus drīkst atklāt, tāpēc iespējams radies iespaids, ka darbs nenotiek, taču tā neesot.

“Komunikācija notiek ar radiniekiem un arī vienam no radiniekiem ir izskaidrota kārtība, ka notiek aktīvs darbs saistībā ar šīs sievietes pazušanu un konkrēti, personīgi jau rītdien uz policijas iecirkni tiks uzaicināts viens no radiniekiem, kuram tiks izskaidrots klātienē viss, kas sīkāk attiecas uz šo gadījumu,” norāda Valsts policijas pārstāve Ieva Sietniece.

Ja kāda rīcībā ir ziņas par pazudušās Jeļenas Riekstiņas atrašanās vietu, to var sniegt policijai pa tālr.: 63004200 vai 110.

8 komentāri