“Es nejūtu rokas! Mēs visi reizē ielūzām.” Ķīšezera ledus neiztur trīs pusaudžus

2 komentāri

Gadumijas brīvdienu pievakarē galvaspilsētas policisti saņēma kādas satrauktas sievietes zvanu – Ķīšezerā tik tikko ielūzuši vairāki bērni vai jaunieši.

Drīz vien, pa Mežaparka celiņiem tuvojoties izsaukuma vietai, inspektori tumsā ceļmalā pamanījuši kādu trijotni, kas likusi piebremzēt. Kundze, kas pavadījusi divas pārsalušas jaunkundzes, bija notikušā aculieciniece. Savukārt trešais cietušais, kāds pusaudzis, tikmēr skriešus bija devies uz Ķīšezera krastā esošo glābšanas staciju.

Meitenes policijas transportlīdzeklī novilka samirkušās drēbes un uzrāva mugurā likumsargu siltās jakas. Savukārt kārtības sargi uz notikuma vietas izsauca mediķu brigādi.

Jaunieši atzina, ka nebija plānojuši staigāt pa ledu, bet gan tikai gar krasta līniju. Tiesa gan, trijotne esot aizmaldījusies līdz visai dziļai vietai, kur arī bijis plāns ledus. Likumsakarīgi, ka abas meitenes un puisis ielūza. Par laimi, viņi paši saviem spēkiem spēja izlīst laukā no ūdens. Drīz pēc nokļūšanas krastā sastapta arī atsaucīgā aculieciniece.

Tā kā pusaudži bija pilnībā izmirkuši un pārsaluši, uz notikuma vietu izsauktie mediķi drīz vien nolēma visus trīs hospitalizēt. Jāteic, ka trijotnei tomēr paveicies, jo šāds kritiens ledainā ūdenī, turklāt tumsā, varēja beigties arī pavisam bēdīgi.

2 komentāri