”Es nācu, un viņš tur gulēja” – pa daudzstāvu mājas logu Rīgā neskaidros apstākļos izkritis vīrietis

3 komentāri
”Es nācu, un viņš tur gulēja” – pa daudzstāvu mājas logu Rīgā neskaidros apstākļos izkritis vīrietis

Trešdien Purvciema mikrorajonā risinājušies skaudri notikumi. Pie kādas mājas atrasts vīrietis, kurš bija cietis, krītot no liela augstuma. Izgrūda, izkrita vai izlēca pats – uz šiem jautājumiem tagad jāmeklē atbildes policijai, bet dažas versijas “Degpunktā” ir zināmas jau šobrīd.

Pie deviņstāvu mājas kāpņutelpas Varavīksnes gatvē 10 uz sniega redzamas asins pēdas un dziļi nospiedumi. Tos atstājis kāds vīrietis pēc lēciena no piektā stāva loga. Kaimiņi ir pārsteigti par notikušo un spekulē, ka nelaimes gadījums varētu būt saistīts ar vīrieša veselības vai psiholoģisko stāvokli.

“Kaimiņi saka, ka pats ir izlēcis un vēl sadūries ar stikliem. Citi saka, ka viņš vienkārši esot psihiski slims un [atrodas] uzskaitē,” norāda mājas iedzīvotāja.

Uz zemes gulošais vīrietis tika manīts ap plkst. 12.00 dienā. Nama iedzīvotāji un garāmgājēji izsaukuši neatliekamās medicīniskās palīdzības brigādi. Iemītnieki runā, ka pirms mediķu ierašanās cietušais ieslīdzis bezsamaņas stāvoklī.

Cik zināms, vīrietis mitinājies kopā ar savu māti un vecmammu. “Es nācu, un viņš tur gulēja. “Ātrie” jau bija klāt un lika uz nestuvēm. Klāt bija arī viena policijas ekipāža,” teic kaimiņiene.

Pašlaik pie šīs lietas aktīvi strādā policija un tiek skaidroti notikušā apstākļi. Daļa mājas iemītnieku pieļauj, ka šādā veidā vīrietis gribējis izdarīt pašnāvību. Citi uzskata, ka kungs izkritis neveiksmīgas sagadīšanās dēļ, darot kaut ko pie atvērtā loga un zaudējot līdzsvaru.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Sarmīte Skujiņa mums apstiprina, ka cietušais guvis vairāku ķermeņa daļu ievainojumus. Viņš tomēr pie samaņas un stabilā stāvoklī nogādāts slimnīcā. Pašlaik ārsti cīnās par vīrieša dzīvību.

3 komentāri