“Es meiteni gaidu” – neadekvāts vīrietis daudzdzīvokļu mājas priekšā caur logu “piknikam” izkrauj dīvānu un grilu

0 Komentāru
“Es meiteni gaidu” – neadekvāts vīrietis daudzdzīvokļu mājas priekšā caur logu “piknikam” izkrauj dīvānu un grilu

Kāda Dreiliņu daudzdzīvokļu nama iemītniekiem vairākas dienas nācies sadzīvot ar dažādiem kaimiņa untumiem. Pacietības mērs gan bijis pilns, kad jauneklis, skaļas mūzikas pavadībā, caur logu mājas pagalmā izlādējis daļu mēbeļu un paziņojis, ka te notiks pikniks.

Otrdien gaišā dienas laikā galvaspilsētas pašvaldības policisti traukušies uz Dreiliņiem, kur kāds vietējais iedzīvotājs bija sarīkojis neparastu “pikniku” un līdzās grilam uz ielas izlicis arī mēbeles.

“Bija izmētājis savas mantas, dīvānu. (DP: To visu pa logu?) Jā, jā pa logu. Te bija paklāji, pa vidu to savu dīvāniņu, visi tie paklāji. Bija nolēmis tur dzīvot. Mašīnas taču brauc garām. Neviens netiek garām, baidās,” par notikušo stāsta kaimiņiene Alla.

Ierodoties notikuma vietā, vīri blakus izsvaidītajām mantām un mēbelēm ievērojuši kādu jaunu vīrieti, kurš plikām kājām pastaigājies pa pagalmu un tā īsti nav licies ne zinis par apkārtējiem. Viņš lietaino pēcpusdienu izmantojis, lai pagalmā iestādītu kādu zaļumu. Policistiem vīrietis savu rīcību skaidrojis ar to, ka gaidot meiteni.

Sākotnēji gan viņš ar policijas darbiniekiem sadarboties negribēja, taču vēlāk nomierinājās un ieaicināja policistus savā dzīvoklī. Tika noskaidrots, ka viņš ir 22 gadus vecs un uz notikumu vietu tika izsaukta ātrā palīdzība, jo bija nopietnas bažas par viņa veselības stāvokli. Mediķi, ierodoties notikuma vietā, konstatēja, ka viņš būs jāhospitalizē uz psihoneiroloģisko slimnīcu plašākiem izmeklējumiem. Ņemot vērā, ka vīrietis brīžiem bija agresīvs, policijas ekipāža pavadīja mediķus līdz ārstniecības iestādei.

0 Komentāru