Komentāri

Pieaudzis vīrietis atņem desmitgadniekam velosipēdu un ar to met milzīgam vācu aitu sunim, kas sargā kādu privātmāju, kad tas neizdodas, viņš, rupju lamu pavadīts, ar dūrēm metas mājas žogā.

Saulainajā sestdienas pēcpusdienā likumsargi traukušies uz kādu klusu Imantas šķērsieliņu, kur pēc aculiecinieku teiktā risinājies īsts jandāliņš. Kādu krietni pār mēru apreibušu vīrieti esot aizkaitinājis skaļi rejošs suns, tādēļ viņš satrakojies un pārbiedējis apkārtējos – viņš paņēmis kāda desmit gadus veca bērna riteni un iemetis to sētā pie suņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iegriežoties pāris veikaliņos, policistiem kopā ar puikām tomēr izdodas atrast streipuļojošo vīru, un viņš tiek lūgts atgriezties notikuma vietā. Saruna ar vīru gan nevedas, jo viņš acīmredzot ir pamatīgi piedzēries.

Likumsargiem ar vīrieti izveidojās savdabīgs dialogs.

Policija: Tā ir sveša teritorija, jūs paņēmāt svešu velosipēdu…
Vīrietis: Labi, es kaut ko esmu pārkāpis?
Policija: Un kā jūs pats domājat? Nu, izstāstiet savu versiju par notikušo! Kāpēc jūs tā darījāt?
Vīrietis: Tāpēc, ka tas suns, viņš metas visiem virsū.
Policija: Suns taču ir aiz sētas?!
Vīrietis: Jā, ir aiz sētas. Paņemsim, izlaidīsim. Tad būs [cenzēts]!
Policija: Kāpēc viņu laist ārā?
Vīrietis: Es arī domāju, ka nevajag…
Policija: Ja jūs redzat kādu pārkāpumu, zvaniet policijai.
Vīrietis: Labi, tāpēc mēs jūs izsaucām.
Policija: Jūs, mūs neizsaucāt! 
Labi…

Lai arī vīrietis likumsargu klātbūtnē izturas diezgan mierīgi, brīdī, kad vīri aicina kungu sēsties aizturēto nodalījumā, viņš sāk pretoties, sāk vicināt rokas un tiek noguldīts uz asfalta.

Pēcāk, kad vīriem izdodas iereibušo iesēdināt aiz restēm un viņš savu uznācienu noslēdz, sulīgi nolamājoties un uzspļaujot inspektoram. Nekas no tā gan neuzlabo aizturētā situāciju, un viņš šo dienu noslēdz likumsargu sabiedrībā.

Skaties video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl