1 komentārs

Kāds ļoti, ļoti apreibis ļaundaris, visticamāk, meklējot naudu nākamajai narkotiku devai, ierāpies vietā, kur viņš noteikti nebūtu līdis, ja zinātu, kas tur atrodas.

Nakts vidū Rīgas pašvaldības policijas ekipāža traucās uz Brīvības ielu, kur Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) pagalmā redzēts kāds agresīvs vīrietis, kurš ārdījies un dauzījis tur stāvošos auto. Taču pēc īsa brīža, ierodoties izsaukuma vietā, vīriem pavērusies pavisam cita aina – pagalmā jau valdījis pilnīgs miers un klusums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izrādās, ēkas sirmajam apsargam bija izdevies aizturēt kādu jaunekli, kurš acīmredzot bija tādā stāvoklī, ka pat nenojauta, kas slēpās aiz žoga, kam nupat pārrāpies.

Ja es būtu lietojis narkotikas, es, ko, te vēl skraidītu apkārt? [..] Es biju nosalis un gribēju pasildīties! Es trīs stundas dauzīju stiklus mašīnām, kamēr šis orangutāns izlīda.

Apskatot pagalmu, atklājies, ka jaunais vīrietis patiešām apskādējis vairākus braucamrīkus, kam atstājis milzu buktes un aplauzis spoguļus. Uz notikuma vietu tika izsaukti kolēģi no Valsts policijas. Tāpat, kārtības sargiem izdevies piefiksēt kāda aculiecinieka datus – vīrietis savām acīm redzēja apreibušā ārdīšanos labi izgaismotajā pagalmā.

 

Kameru te nav. Jums kameru arī nav. Manu pirkstu nospiedumu nekur nav. Pierādiet!

Šoreiz gan, domājams, jau daudz pieredzējušā likumpārkāpēja cerība izsprukt no soda nepiepildīsies, jo katru viņa soli fiksējušas KNAB kameras. Pēc notikušā aizturētais nogādāts Valsts policijas iecirknī, kur par automobiļu bojāšanu ierosināta krimināllieta.

TOP komentāri

  • Smegma
    +1 +1 0

    Smegma

    Neslēgšu es ārā reklāmu bloķētāju, tas ir speciāli domāts lai izvairītos no pretīgām reklāmām, kuras bāžat visur kur vien var. Ja ir izvēle,skatīties piedāvādo videomateriālu bez reklāmām, skatos, ja nevar - atā, un to pašu aktīvi propogandēju līdzcilvēkiem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl