Ērgļos galvenās ielas remontdarbu laikā atrod nesprāgušu kara lādiņu

0 Komentāru
Ērgļos galvenās ielas remontdarbu laikā atrod nesprāgušu kara lādiņu
DEGPUNKTĀ

Otrdien, 8. oktobrī, Ērgļos vietējie iedzīvotāji saskārās ar neērtībām, ko radījusi kara atbalss.  Galvenajā pilsētas ielā tika atrasts nesprādzis kara lādiņš.

Ērgļu iedzīvotāji jau ir pieraduši, ka, braucot cauri pilsētai, pēdējā laikā jārēķinās ar gaidīšanu pie vairākiem luksoforiem, jo notiek ceļu remonti, taču otrdien satiksme Rīgas ielā netālu no krustojuma ar Vidzemes ielu pilnībā tika apturēta. Ceļa remontētāji uzgājuši kara laika lādiņu.

Notikuma vietā izsauktie policisti no Madonas rūpējās, lai apkārtnē būtu kārtība, kamēr ieradīsies sapieri. Bruņoto spēku pārstāvji brauca no Ogres, un ilgi viņi nebija jāgaida. Mīna savākta, taču apkārtējo māju iedzīvotāji pie reizes pastāstījuši par vēl dažiem sprādzienbīstamiem atradumiem, ko vajadzētu savākt. Tas arī izdarīts.

Pirms vairākiem gadiem purvā esot uziets pat četrus metrus garš nesprādzis lādiņš, tas esot neitralizēts turpat uz vietas – uzspridzināts. Vietējie saka, – Ērgļu galvenā ceļa remonts var ievilkties, jo šī apkārtne remontstrādniekiem, iespējams, vēl pārsteigumus sagādās.

0 Komentāru