Ēku Purvciemā vietējie sauc par apsēstu; neadekvātu kaimiņu terors nerimst

1 komentārs

Ugunsdzēsēji 19. augusta rītā steidzās uz ēku Purvciemā, kuru vietējie sauc par apsēstu – tajā kārtējo reizi uzliesmojusi atkritumu tvertne, vēsta “Degpunktā”.

Ilūkstes ielā Purvciemā ir kāda daudzdzīvokļu māja, kur liela daļa iedzīvotāju ir neapmierināti ar kaimiņu izdarībām. Kāds pensionāru pāris dalās ar visai šausmīgiem stāstiem par tīrīšanas darbiem, kurus spiesta veikt apkopēja. Uz palodzēm noliktas cilvēku fekālijas, sētniecei vai gāzmaska jāliek virsū, lai varētu izturēt smaku un padarīt darbu.

Ēkā dzīvojot neadekvāti cilvēki, kas nerūpējas par savu vai apkārtējo cilvēku drošību, stāsta pirmā stāva iedzīvotāja Lidija.

“Kaut kādi huligāni pastaigājas, uzsmēķē, izmet sērkociņu, un viss, lūdzu! Mums vienreiz dega pagrabs, tur bezpajumtnieki aizdedzināja matraci.” stāsta pirmajā stāvā dzīvojošā Lidija.

Arī pagājusī nakts neiztika bez nepatīkamiem incidentiem. Rīta pusē degošs atkritumu konteiners piepildīja kāpņu telpu ar dūmiem un iedzīvotājiem nācās meklēt palīdzību.

“Ap sešiem piecēlos, bija kaut kāds troksnis un izsaucu ugunsdzēsējus,” stāsta Inese, kas izsauca ugunsdzēsējus

Arī Elga stāsta, ka ap sešiem jau bija atbraukuši Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāvji. Viņa domā, ka šoreiz pie vainas bijusi kāda pajauna, garīgi nelīdzsvarota sieviete, kura mēdzot sirot pa atkritumu konteineriem un rakstot skaitļus tur, kur tam nav paredzēta vieta.

Elga nav vienīgā, kam aizdomu ēna par pēdējo nelaimi šajā ēkā krīt uz konkrētu cilvēku.

Arī daži citi kaimiņi min sievieti, kura rakājas pa atkritumiem un visādas citas dīvainības darot, kas liek domāt par viņas mentālās veselības problēmām.

Noskaidrot, vai patiešām kāds Ilūkstes ielā nodarbojies ar dedzināšanu, ir policijas uzdevums. Cietušo incidentā, par laimi, nav.

Iedzīvotāji tagad miskastes liek pie durvīm vai zem nojumes, kur agrāk atradās atkritumu tvertne. Rīt ēkas apsaimniekotājs “Rīgas namu pārvaldnieks” aizvāks sadegušo plastmasu un atvedīs jaunu konteineri.

1 komentārs