6 komentāri
“Edgar, lūdzu, atgriezies” – Piņķos pazudis tētis mazai meitiņai

Sociālajā tīklā “Facebook” publicēts aicinājums izplatīt ziņu par pazudušu jaunu vīrieti, kurš izkāpis no automašīnas Piņķos, un kopš tā laika viņam ir izslēgts telefons. Vīrieti mājās gaida maza meitiņa.

 

Ieraksts “Facebook”

Pazudis! Ļoti lūdzu cilvēku palīdzību. 8. augustā Piņķos izkāpa no automašīnas un devās nezināmā virzienā. Telefons izslēgts kopš tā laika. Ģērbies gaišas ādas krāsas šortos un gaiši zilā kreklā. Kājās brūnas sandales. Ja kāds ir redzējis, ļoti lūdzu zvanīt pa tālr.: 25971873.

Edgar, ja tu pats šo redzi – mēs Tevi gaidām mājās! Meitiņa pēc tevis prasa. Lūdzu, atgriezies.

 

TOP komentāri

  • nejauka
  • Padoms
    +9 +7 -2

    Padoms

    Ja ar viņu kas atgadījies - izsaku līdzjūtību. Ja dzīvs - nedod Dievs kādai būt ar TĀDU pazīstamai. Tēvs ir nevis spermas donors, bet gan tas, kurš audzina ar labu piemēru, rada drošību, stabilitāti un radošu izaugsmi. Spriežot pēc uzvārdiem, ģimene nav oficiāli reģistrēta. Tas būtu vēl viens akmens šim Edgaram pa pašcieņu. Mazajai meitiņai viss dzīvē būs pozitīvi, ja vien smukā mamma kritiskāk izvērtēs kandidātu uz dzīvesbiedra statusu. Veiksmi abām noskumušajām!
  • Līga

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl