Dzintras kundzi piemeklē virkne savādu notikumu pēc tam, kad pazūd viņas mīlulis

Komentāri

Vairāk nekā mēnesi Dzintras kundze meklēja savu ģimenes mīluli – vilka šķirnes suni Kredo, kurš kādā decembra pēcpusdienā pazuda. Pa to laiku sievieti piemeklēja virkne īpatnēju notikumu.

Neilgi pēc Kredo pazušanas Dzintra savā sētā pamanīja kādu četrkāji. Sākumā pavīdēja cerība, ka tas ir Kredo, taču atrasto suni nodeva kažoka krāsa un dzīvnieka savādā uzvedība. Bija skaidrs, ka tas nav Kredo. Tomēr, – tā kā pieklīdušais suņuks bija apslimis un atteicās ēst, Dzintra klaidoni nolēma aprūpēt un kā pati saka – uzfrišināt, jo jutās atbildīga par dzīvnieku, kurš savārdzis guļ viņas sētā. Veterinārārsta apmeklējumi un zāles neattaisnoja cerības, un suns diemžēl nomira. Protams, arī domas par savu mīluli Kredo visu šo laiku nelika mieru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dzintrai ir aizdomas, ka kāds viņas sunīti nozaga vai pat samainīja pret savārgušo. Ziņa radio par kādu suni Rīgā, kuru glābēji izvilkuši no ūdens, viesa cerības staru, ka, iespējams, tas varētu būt viņas labākais draugs. Sazinoties ar klīniku, kurā suns pēc izglābšanas tika nogādāts, dzīvnieka apraksts atbilda Kredo. Diemžēl suņuks par ilgu bija atradies ūdenī un viņa dzīvību nebija iespējams glābt.

Foto

 

Par to, vai Kredo tik tiešām bija iekritis kāda cita cilvēka sirdī, tika nozagts un aizvests uz galvaspilsētu, noskaidros policija. Pagaidām gan šķiet, ka tā bijusi vien sagadīšanās, kas Dzintrai uzplēsa vecās rētas. Cilvēka pārdzīvojumi par saviem pieradinātajiem četrkājainajiem draugiem ir tik pat spēcīgi kā par tuviniekiem un ģimeni.

Aicinām nepalikt vienaldzīgiem un palīdzēt, ja redzat kādu noklīdīšu un apjukušu dzīvnieku. Varat ziņot pašvaldības policijai, savas pilsētas pašvaldībai vai Rīgas pilsētas dzīvnieku dienestam, zvanot pa tālr.: 67558855. Varbūt kāds mīluļa saimnieks būs jums ļoti pateicīgs par atkalredzēšanos!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl