Dzintras kundzi piemeklē virkne savādu notikumu pēc tam, kad pazūd viņas mīlulis

0 Komentāru

Vairāk nekā mēnesi Dzintras kundze meklēja savu ģimenes mīluli – vilka šķirnes suni Kredo, kurš kādā decembra pēcpusdienā pazuda. Pa to laiku sievieti piemeklēja virkne īpatnēju notikumu.

Neilgi pēc Kredo pazušanas Dzintra savā sētā pamanīja kādu četrkāji. Sākumā pavīdēja cerība, ka tas ir Kredo, taču atrasto suni nodeva kažoka krāsa un dzīvnieka savādā uzvedība. Bija skaidrs, ka tas nav Kredo. Tomēr, – tā kā pieklīdušais suņuks bija apslimis un atteicās ēst, Dzintra klaidoni nolēma aprūpēt un kā pati saka – uzfrišināt, jo jutās atbildīga par dzīvnieku, kurš savārdzis guļ viņas sētā. Veterinārārsta apmeklējumi un zāles neattaisnoja cerības, un suns diemžēl nomira. Protams, arī domas par savu mīluli Kredo visu šo laiku nelika mieru.

Dzintrai ir aizdomas, ka kāds viņas sunīti nozaga vai pat samainīja pret savārgušo. Ziņa radio par kādu suni Rīgā, kuru glābēji izvilkuši no ūdens, viesa cerības staru, ka, iespējams, tas varētu būt viņas labākais draugs. Sazinoties ar klīniku, kurā suns pēc izglābšanas tika nogādāts, dzīvnieka apraksts atbilda Kredo. Diemžēl suņuks par ilgu bija atradies ūdenī un viņa dzīvību nebija iespējams glābt.

Foto

 

Par to, vai Kredo tik tiešām bija iekritis kāda cita cilvēka sirdī, tika nozagts un aizvests uz galvaspilsētu, noskaidros policija. Pagaidām gan šķiet, ka tā bijusi vien sagadīšanās, kas Dzintrai uzplēsa vecās rētas. Cilvēka pārdzīvojumi par saviem pieradinātajiem četrkājainajiem draugiem ir tik pat spēcīgi kā par tuviniekiem un ģimeni.

Aicinām nepalikt vienaldzīgiem un palīdzēt, ja redzat kādu noklīdīšu un apjukušu dzīvnieku. Varat ziņot pašvaldības policijai, savas pilsētas pašvaldībai vai Rīgas pilsētas dzīvnieku dienestam, zvanot pa tālr.: 67558855. Varbūt kāds mīluļa saimnieks būs jums ļoti pateicīgs par atkalredzēšanos!

0 Komentāru