Dūmu detektora dēļ šorīt evakuēti cilvēki no tirdzniecības centra “Domina”

0 Komentāru
Dūmu detektora dēļ šorīt evakuēti cilvēki no tirdzniecības centra “Domina”
Foto: LETA

Nostrādājušā dūmu detektora dēļ šorīt evakuēti cilvēki no tirdzniecības centra “Domina Shopping”.

“Domina Shopping” direktore Dina Bunce skaidroja, ka ap plkst. 10:00 vienā no tirdzniecības centrā izvietotajām ēdināšanas vietām nostrādāja dūmu detektors, tāpēc iedarbojās trauksme.

Ievērojot drošības pasākumus, cilvēki tika evakuēti, bet drošības dienesta pārstāvji apsekoja vietu un secināja, ka nav nekāda apdraudējuma, piebilda Bunce.

“Pašlaik tirdzniecības centrs turpina savu darbību ierastajā režīmā. Pateicamies visiem par operatīvu un atbilstošu rīcību, drošības pasākumu ievērošanu, jo drošība mums ir prioritāte,” uzsvēra tirdzniecības centra vadītāja.

Kā vēstīts, pagājušā gada vasarā “Domina Shopping” par 74,5 miljoniem eiro iegādājās nekustamo īpašumu fonds “EfTEN Kinnisvarafond II”. Tirdzniecības centra platība pārsniedz 120 000 kvadrātmetru, un tas ir otrs lielākais tirdzniecības centrs Rīgā. Tirdzniecības centrā darbojas vairāk nekā 160 veikalu. 2015.gadā “Domina Shopping” apgrozījums bija 64,4 miljoni eiro, kas ir par 7% vairāk nekā gadu iepriekš. Savukārt 2016.gada rezultāti vēl nav publiskoti.

0 Komentāru