Komentāri
Dūmu detektora dēļ šorīt evakuēti cilvēki no tirdzniecības centra “Domina”
Foto: LETA

Nostrādājušā dūmu detektora dēļ šorīt evakuēti cilvēki no tirdzniecības centra “Domina Shopping”.

“Domina Shopping” direktore Dina Bunce skaidroja, ka ap plkst. 10:00 vienā no tirdzniecības centrā izvietotajām ēdināšanas vietām nostrādāja dūmu detektors, tāpēc iedarbojās trauksme.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ievērojot drošības pasākumus, cilvēki tika evakuēti, bet drošības dienesta pārstāvji apsekoja vietu un secināja, ka nav nekāda apdraudējuma, piebilda Bunce.

“Pašlaik tirdzniecības centrs turpina savu darbību ierastajā režīmā. Pateicamies visiem par operatīvu un atbilstošu rīcību, drošības pasākumu ievērošanu, jo drošība mums ir prioritāte,” uzsvēra tirdzniecības centra vadītāja.

Kā vēstīts, pagājušā gada vasarā “Domina Shopping” par 74,5 miljoniem eiro iegādājās nekustamo īpašumu fonds “EfTEN Kinnisvarafond II”. Tirdzniecības centra platība pārsniedz 120 000 kvadrātmetru, un tas ir otrs lielākais tirdzniecības centrs Rīgā. Tirdzniecības centrā darbojas vairāk nekā 160 veikalu. 2015.gadā “Domina Shopping” apgrozījums bija 64,4 miljoni eiro, kas ir par 7% vairāk nekā gadu iepriekš. Savukārt 2016.gada rezultāti vēl nav publiskoti.

SIA “Lieliska dāvana”: drošs un stabils uzņēmums, kas pilda klientiem dotās saistības!

SIA "Lieliska dāvana": drošs un stabils uzņēmums, kas pilda klientiem dotās saistības!

Meklējot dāvanas gada skaistākajiem svētkiem, uzņēmums “Lieliska dāvana” aicina iedzīvotājus tik populārās dāvanu kartes iegādāties tikai pie uzticamiem un drošiem uzņēmumiem – jau vairāk nekā sešus gadus Latvijas tirgū tāds ir arī lielākais dāvanu karšu tirdzniecības uzņēmums, nacionālais dāvanu eksperts “Lieliska dāvana”.

Lasi vēl