“Domstarpības sākušās interneta vidē!” Atklāj jaunus faktus par apšaudi Pārdaugavā

2 komentāri

Atklājušies jauni fakti par ceturtdien notikuši apšaudi Pārdaugavā. Lai uzsāktu tik nopietnu konfliktu, kāds notika stāvlaukuma teritorijā pie tirdzniecības centra, kur vairāki jauni vīrieši lietā lika pistoles, šķietami jābūt kādām ļoti nopietnam iemeslam. Izrādījās, ka tā nebija.

Domstarpības pirms dažām dienām sākušās interneta vidē. Neoficiāli zināms, ka starp cietušo un uzbrucējiem izcelās konflikts par automašīnu tēmu. Sociālo tīklu lietotāji, kas puišu diskusijām sekoja līdzi, stāsta, ka tikšanās pie automazgātuves esot bijusi sarunāta jau iepriekš.

“Viņi ir sadirsušies ”Instagramā” par mašīnām kaut ko. Tas Ričards esot pateicis, ka viņam esot pistole, viņi esot atraduši viņu un tagad nošaušot ar pneimatiskajām pistolēm. Sašāva viņam mašīnu, iekšā ”Rīga Plazā” šaudījās. Viņam auss mazliet izšķaidīta un tas arī viss pa lielam. Gangsteri visādi savākušies, vietējie,”  stāsta sociālu tīklu lietotājs.

Pieļaujams, ka abas konflikta puses jau nojauta, ka rupju vārdu apmaiņa var pāraugt fiziskā kontaktā. Cietušajam, proti “BMW” automašīnas īpašniekam, līdzi bija gāzes pistole un ierocis esot legāli reģistrēts.

Ko likuši lietā uzbrucēji – policistiem vēl nav līdz galam skaidrs. Bet ieroči aizturēšanas laikā ir konfiscēti un nodoti ekspertiem. Pati aizturēšana gājusi gludi. Gaiši pelēko 2001. gada “Mercedes” panāca un apturēja specvienības vīri.

Lasi vēl – Apšaude Pārdaugavā: policija aiztur divus vīriešus un atrod, visticamāk, prāvus narkotiku krājumus

Likumsargi precizē, ka narkotikas, kas tika konfiscētas kratīšanās laikā, ir marihuāna, amfetamīns un LSD tabletes. Pret abiem 19 un 21 gadu vecajiem vīriešiem ierosināta krimināllieta par huligānismu, ja to izdarījusi personu grupa vai ja tas saistīts ar miesas bojājumu nodarīšanu cietušajam, vai ar mantas bojāšanu, vai iznīcināšanu, vai ja tas izdarīts, lietojot ieročus. Izdarītais pārkāpējiem varētu beigties ar reālu cietumsodu uz laiku līdz pieciem gadiem. Atsevišķi iestāsies arī atbildība par nereģistrētajiem ieročiem un atrastajām narkotikām.

Vēlāk, kad nokaitētā situācija bija nedaudz atdzisusi , savā sociāla tīkla kontā ar nelielu situācijas aprakstu dalījās pats cietušais. Viņš paziņoja, ka jūtas labi, taču notikušo visticamāk nespēs tik drīz aizmirst.

Aizdomās turamie atrodas aiz restēm, bet cietušai raidījumam “Degpunktā” no komentāriem atteicās, sakot, ka nevēlas traucēt policistiem izmeklēšanā. Sniegt informāciju viņš solīja vēlāk, kad likumsargi pabeigs visas procesuālās darbības.
2 komentāri

Aktuālie Degpunktā sižeti

Purvciemā nežēlīgā uzbrukumā cietuši divi cilvēki

Kaimiņi: Ugunsgrēka daudzstāvu mājā Vecmīlgrāvī cēlonis varētu būt bijusi neuzmanīga rīcība ar uguni

Aktivizējas degvielas zagļi no nepieskatītas smagās tehnikas

Salaspilī satiksmes negadījumā auto apmet kūleni

Siguldā lupatu pārpildītā dzīvoklī izdeg vannasistaba

Vimbukrogā "Porsche" automašīnas vadītājs izbraukā puķu dobi

Ikšķilē kāds vīrietis alkohola reibumā gandrīz salauž policijas alkometru

Elejā pensionāre iespējams tīši izraisījusi dzīvoklī ugunsgrēku

Valmierā divi Rumānijas valstspiederīgie centušies apzagt LMT veikalu

Vīrietis Rīgā "izdaiļo" tuneļa sienu ar grafiti un iemet skrejriteni Daugavā

Rīgā policijas suns pie autovadītāja atrod narkotikas

Ugunsgrēks iznīcina ģimenes māju Daugavpilī