“Dodos uz veikalu. Dzēru tikai alu.” Pie apreibuša šofera Salaspilī atrod maisiņu ar “kaifu”

22 komentāri
“Dodos uz veikalu. Dzēru tikai alu.” Pie apreibuša šofera Salaspilī atrod maisiņu ar “kaifu”

Nesen Salaspils pašvaldības policisti sastapušies ar kādu dzērājšoferi, kura pārbaudē atklājies, ka reibumā stūrējošais vadā līdzi arī maisiņu ar narkotikām, taču pēc “Degpunktā” rīcībā esošajām ziņām Valsts policija krimināllietu nevēlējās ierosināt.

12. maijā ap plkst. 8.00 vietējie kārtības sargi Salaspils ielās medījuši kāda pelēka “Renault” stūrētāju. Par to, ka šim šoferim nav vietas uz ceļa, iepriekš ziņojis kāds vietējais.

Jau apturot autovadītāju, sarunas laikā, brīdī, kad policisti aicinājuši šoferi piesēst aiz restēm, vīrietis sācis manāmi nervozēt un centies izlauzties no policistu tvēriena. Rezultātā, vīrieša saslēgšanā roku dzelžos nācies iesaistīties pat visiem trim policistiem, un, kad pārkāpējs nonācis aiz restēm, vīri turpinājuši darbu un aplūkojuši izņemtās mantas, kas atklājis arī patieso apreibušā šofera uztraukuma iemeslu – narkotikas.

Pēc neoficiālas informācijas gan zināms, ka likuma sargiem šo lietu izmeklēt un novest līdz kādam loģiskam iznākumam būs krietni grūtāk nekā citkārt, jo jau dežūrdaļas telpās aizturētajam vīrietim neskaidros apstākļos izdevies tikt pie maisiņa ar balto pulveri un viņš to burtiski aprijis, tādā veidā iznīcinot pierādījumus, kas vēlāk varētu tikt vērsti pret viņu.