Komentāri

Policisti pieķēruši divus puišus, kuri uzdzīvojuši vecpilsētā un tās tuvumā, izmantojot viltotu naudu, ziņo “Degpunktā”.

Ziņa par ļaundaru nedarbiem pašā Vecpilsētas sirdī likumsargus sasniegusi, kad pilsētā jau palēnām iestājies miers un tuvojusies pusnakts. Kārtībsargi saņēmuši ziņu, ka, mēģinot norēķināties ar ziedu pārdevēju, viņai iedotas viltotas banknotes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau pēc pāris minūtēm vīri sastopas ar policijas izsaucēju, kura kopā ar kādu kolēģi diezgan precīzi apraksta abus jauniešus, kuri pastrādājuši noziegumu.

Tā kā garnadžiem bija dots vairāku minūšu handikaps, kārtības sargi laikā, kamēr paši apbraukājuši tuvējās ielas, lūguši arī videonovērošanas centra darbinieku palīdzību. Šoreiz tieši kolēģi spējuši ātri vien sadzīt abu aizbēgušo pēdas.

Lai arī pagaidām nav ziņu par to, no kurienes tad 20 un 23 gadus vecajiem, iepriekš sodītajiem, jauniešiem viltotās banknotes, to izplatīšana abiem var beigties pat ar vairākiem gadiem aiz restēm.

Foto

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl