Komentāri

Policisti pieķēruši divus puišus, kuri uzdzīvojuši vecpilsētā un tās tuvumā, izmantojot viltotu naudu, ziņo “Degpunktā”.

Ziņa par ļaundaru nedarbiem pašā Vecpilsētas sirdī likumsargus sasniegusi, kad pilsētā jau palēnām iestājies miers un tuvojusies pusnakts. Kārtībsargi saņēmuši ziņu, ka, mēģinot norēķināties ar ziedu pārdevēju, viņai iedotas viltotas banknotes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau pēc pāris minūtēm vīri sastopas ar policijas izsaucēju, kura kopā ar kādu kolēģi diezgan precīzi apraksta abus jauniešus, kuri pastrādājuši noziegumu.

Tā kā garnadžiem bija dots vairāku minūšu handikaps, kārtības sargi laikā, kamēr paši apbraukājuši tuvējās ielas, lūguši arī videonovērošanas centra darbinieku palīdzību. Šoreiz tieši kolēģi spējuši ātri vien sadzīt abu aizbēgušo pēdas.

Lai arī pagaidām nav ziņu par to, no kurienes tad 20 un 23 gadus vecajiem, iepriekš sodītajiem, jauniešiem viltotās banknotes, to izplatīšana abiem var beigties pat ar vairākiem gadiem aiz restēm.

Foto

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl