Divi bērni Iļģuciemā paši izgatavo spridzekli un detonē to uz ielas

16 komentāri
Divi bērni Iļģuciemā paši izgatavo spridzekli un detonē to uz ielas

10. septembrī īsi pēc pulksten 16.00 Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Iļģuciemā, kur divi bērni uz ielas uzspridzinājuši pudeli.

Ierodoties notikuma vietā, sastapta izsaucēja ar vīru un savu pirmsskolas vecuma meitu. Sieviete pastāstīja, ka ar ģimenes locekļiem pastaigājusies un ievērojusi divus zēnus, kuri skrien pa ceļa braucamo daļu. Vērojot abu zēnu aktivitātes, izsaucēja pamanīja, ka abi palaidņi pieskrien pie kādas ceļazīmes un novietoto pie tās plastmasas pudeli. Puišu novietotā pudele sāka pūsties, līdz sieviete saprata, ka tā drīz sprāgs. Sieviete pieskrēja pie meitas un ar ķermeni viņu aizsedza. Neviens notikušā aculiecinieks nebija cietis.

Izsaucēja norādīja uz zēnu, kuru pēc sprādziena bija noķēris viņas vīrs un atvedis atpakaļ uz notikuma vietu.

Mazgadīgais spridzinātājs paskaidroja, ka sprāgstošo pudeli uztaisījis pašrocīgi ar draugu, izmantojot sadzīves ķīmiju. 13 gadus vecais pārkāpējs nogādāts dežūrdaļā lietvedības nodrošināšanai, pēc kā viņam pakaļ ieradās māte.

Lietas materiāli nosūtīti RPP Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļas darbiniekiem izvērtēšanai, tostarp otra pārkāpēja identitātes noskaidrošanai.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl