Dikti steidzoties uz Liepāju, lietuvietis atļauto ātrumu pārsniedz gandrīz uz pusi

1 komentārs
Dikti steidzoties uz Liepāju, lietuvietis atļauto ātrumu pārsniedz gandrīz uz pusi
AFP/SCANPIX

Valsts policija (VP) apturējusi autovadītāju, kurš steidzās uz Liepāju ar ātrumu 169 kilometri stundā (km/h) vietā, kur atļautais braukšanas ātrums ir 90 km/h, ”Skaties.lv” informēja VP Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Aizvakar, 17.jūnijā ap plkst. 13.00 Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības rotas amatpersonas, patrulējot Nīcas novadā, Nīcas pagastā ar netrafarēto automašīnu, fiksēja ātrumpārkāpēju, kurš, pabrauca garām policijas automašīnai vēl ar atļauto ātrumu, taču strauji to palielināja līdz vienā brīdī radars uztvēra ātrumu 169 kilometri stundā. Tobrīd likumsargi, ieslēdzot skaņas un gaismas signālu, centās ātrumpārkāpēju panākt, kas arī izdevās.

Uz attiecīgā autoceļa atļauts pārvietoties ar 90 kilometriem stundā. Ņemot vērā to, ka vīrietis steidzās ar ātrumu 169 kilometri stundā, tad ātrums ir pārsniegts par 79 kilometriem stundā.

Pie automašīnas “Mercedes-Benz” stūres atradās Lietuvas pilsonis, kurš saprata savu pārkāpumu un nepretojās policijas darbiniekiem, vien piebilda, ka ļoti steidzās, jo viņam bija sarunāts noteikts laiks, kad jāierodas Liepājā. Šāda steigšanās vīrietim izmaksās 400 eiro un transportlīdzekļa vadīšanas tiesību atņemšanu uz sešiem mēnešiem.

Valsts policija aicina vadītājus nebūt pārgalvīgiem un atcerēties, ka atļautā braukšanas ātruma pārsniegšana, kā arī citu ceļu satiksmes noteikumu prasību neievērošana apdraud ne tikai paša transportlīdzekļa vadītāja, bet arī citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību un veselību.

1 komentārs