“Dievs piedod, iešu slepkavot!” Daudzbērnu māmiņa pārsteidz policistus

8 komentāri

Daugavgrīvā, saņemot ziņu par trokšņojošiem kaimiņiem, policisti ieradušies nevis uz kādu pārāk skaļu ballīti, bet gan pie mātes, no kuras jāglābj trīs mazi bērni. Maigi sakot – sieviete par atvasēm nav rūpējusies. Nav devusi viņiem ēst, fiziski un morāli iespaidojusi.

Tuvojoties pusnaktij, kāda Daugavgrīvas daudzdzīvokļu nama iemītnieku pacietības mērs bijis pilns, tādēļ iedzīvotāji lūguši policijas palīdzību. Vienā no dzīvokļiem jau labu laiku skanot neciešami skaļa mūzika, kas traucējot apkārtējo mieru.

Ierodoties adresē, policisti konstatējuši, ka attiecīgajā dzīvoklī tiek atskaņota skaļa mūzika. Policisti vairākas reizes klauvējuši pie dzīvokļa durvīm, lai sastaptos ar trokšņotājiem. Pie durvīm klauvētas aptuveni piecas minūtes, līdz durvis atvērusi kāda sieviete.

Tā kā dzīvoklī sastaptā sieviete atteicās sadarboties, nebūt negrasījās nomierināties, kļuva tikai agresīvāka un rupjāka, turpinot traucēt apkārtējo naktsmieru, vienīgais risinājums bijis skandalētāju aizturēt.

Brīdī, kad policisti nolēmuši aizturēto aizvest uz auto, situācija tikai uzņēmusi apgriezienus. Sieviete atklājusi, ka viņai ir trīs bērni.

Pārbaudot sievietes sniegto informāciju, policisti konstatējuši, ka dzīvoklī atrodas trīs mazgadīgi bērni. Izvērtējot apstākļus dzīvoklī, policijas darbinieki konstatēja, ka tie nav atbilstoši bērnu attīstībai un dzīvošanai. Dzīvoklis bijis nekārtīgs, bērniem nav bijis ēdiena. Paši bērni stāstījuši, ka labu laiku nav ēduši, kā arī māte viņus fiziski un emocionāli iespaidojot.

Visi šie atklājumi trokšņošanas lietu novirzījuši otrajā plānā un inspektoru svarīgākais uzdevums šajā vakarā bijis bērnu nogādāšana drošībā.

Saistībā ar notikušo sastādīta nepieciešamā dokumentācija par bērnu šķiršanu no ģimenes. Bērni nogādāti krīzes centrā, savukārt māte – policijas dežūrdaļā.

Ziņa par Daugavgrīvā pieredzēto nodota arī kolēģiem no Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļas, kā arī Rīgas bāriņtiesai, kas lems par ģimenes tālāko likteni.

 

8 komentāri