Detonējot sprāgstierīcei, policists Ķekavas novadā guvis ievainojumus

Komentāri

Trešdien, 1. novembrī, raidījuma “Degpunktā” komanda saņēma video no kāda aculiecinieka. Tajā redzama savāda rosība, kas notiek Ķekavas novada Jaunsilā.

Kādu māju burtiski okupējuši ugunsdzēsēji, policisti un mediķi. Un, izrādās, lieta ir bijusi pavisam nopietna – kādas kratīšanas laikā, detonējot kādai sprāgstierīcei, savainojumus guvis policists.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunsila iedzīvotājiem reti nākas redzēt operatīvo transportu, reizi pa reizei vien iegriežas kāda ātrā palīdzība, bet trešdienas rītā sabraukuši visi dienesti. Cik vietējie nojautuši, kāda kaimiņa mājoklī veikta kratīšana. Visticamāk, kaut kas nogājis greizi, notikusi eksplozija vai kas tamlīdzīgs, un traumas guvis viens no kriminālpolicistiem.

Atceroties nesenos Saulkrastu notikumus, kad pirotehnikas eksplozijā gāja bojā pieci cilvēki, vietējie pieļauj domu, ka arī šajā mājā glabātas sprādzienbīstamas lietas un vielas, taču tās vairāk bijušas saistītas ar saimnieka hobiju, proti, kara laika trofeju meklēšanu, lai arī ikdienā vīrietim ir citas nodarbes.

Pēc “Degpunktā” rīcībā esošās informācijas, konkrētais īpašums pieder Oļesjai Teterei, bet viņa dzīvo kopā ar vīru Juriju Teteri, kurš ir meklēšanas vienības ”Brālība” priekšsēdētājs. Jāpiebilst, ka oficiāli reģistrētā meklētāju vienība nodarbojas gan ar kareivju pārapbedīšanu, gan relikviju meklēšanu.

Raidījums turpinās skaidrot, ko policistiem izdevies atrast un kāds ir cietušā policista veselības stāvoklis.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl