“Desas, siers, frī kartupeļi un ”nageti””; izbadējies zaglis apzog picēriju Imantā

4 komentāri

Bezkaunīga zādzība piedzīvota Rīgā, Imantā. Kādam garnadzim nakts vidū sagribējies apēst picu un pie reizes arī nedaudz nopelnīt. Vīrietis izvandīja kādas kafejnīcas telpas, paņēma elektroierīces un pārtikas sastāvdaļas picas pagatavošanai.

Imantā nakts vidū kāds pagalam izbadējies vīrietis, sabojājot durvju slēdzeni, bezkaunīgi ielauzies vietējas picērijas telpās, nozadzis dažas elektroierīces un turpat uz vietas gandrīz pats sev pagatavojis picu. Garnadzis telpās, nevienam nemanot, darbojies gandrīz pusstundu, jo iestāde nebija aprīkota ar signalizāciju. Darbinieki un vadība par zagļa vizīti uzzinājuši tikai no rīta, kad atnākuši uz darbu.

“Pirmais, kam pievērsu uzmanību, ka pazuduši planšetdatori. Tālāk ieraudzīju, ka iztukšota produktu saldētava. Redzams, ka cilvēks gribēja ēst. Desas, sieru, no saldētavas paņēma frī kartupeļus, paņēma ”nagetus”, sīpolu gredzenus. It kā sīkumi, bet redzams, ka ēdienu meklējis,” stāsta picērijas darbinieks Aleksejs.

Kopā ar pārtiku zaglis aiznesis piecdesmit eiro maiņas naudu, kas bija palikusi kasē, mobilo telefonu un trīs planšetdatorus, divi no tiem pieder piegādes kompānijām, kas ierīces picērijas darbiniekiem izsnieguši saziņai. Tik līdz iestādes saimnieki aptvēruši situāciju, izsaukti policisti, kas piefiksējuši noziedznieka atstātās pēdas. Paņēmuši arī videonovērošanas kameras ierakstus.

“Atnākt, aiznest pārtiku, Dievs ar viņu, labu apetīti! Varēja atnākt ciemos un palūgt. Šeit neviens nekad neatsaka kādam palīdzēt. Tas vairāk tomēr ir vandalisms, nevis noziegums, tā kopumā ņemot. Mēs šeit strādājam jau trīs mēnešus, un tieši šajā mazajā jubilejā noticis šis iebrukums,” saka Aleksejs.

Piegādes kompānijas, uzzinot par zādzību, izturējušās ar sapratni un picērijas saimniekiem nebūs jādomā par zaudējumu kompensēšanu. Taču tik un tā zagļu vizīte izmaksājusi pāri par diviem tūkstošiem eiro.

Iestādes pārstāvji cer uz aktīvu policistu darbu, kā arī aicina ikvienu, kura rīcībā ir informācija, kas var palīdzēt noskaidrot vaininieku, zvanīt likumsargiem pa tālruni 110.

4 komentāri