“Degpunktā” moderatores Ievas Brantes no patversmes paņemtais kucēns krietni paaudzies

Komentāri

Pagājušā gada nogalē daudzi “Degpunktā” skatītāji piedalījās Ziemassvētku akcijā, palīdzot “Mežavairogu” dzīvnieku patversmes iemītniekiem ar pārtiku, naudas līdzekļiem, mantām, siltām segām un gluži vienkārši sirds siltumu. Pavisam nedaudzi, tomēr atradās arī tādi labdari, kuri uz mājām paņēma gan kaķus, gan suņus. Šo cilvēku vidū ir arī “Degpunktā” moderatore Ieva Brante, kura no patversmes saimnieces Danutas Priedes rokām saņēma kucēnu. Tagad suņu meitene jau paaugusies.

Ir pagājuši daži mēneši kopš sirsnīgā pasākuma “Mežavairogos”, kad daudzi jo daudzi apmeklētāji sagādāja prieku mūsu mazākajiem brāļiem ar savām dāvanām. Arī Ieva nespēja palikt vienaldzīga un vienam no patversmes kucēniem uzdāvināja lielāko dāvanu kādu vien cilvēks var sniegt bezsaimnieka sunim. Pasākumā noskatīto mazo suņu meiteni, visu rūpīgi pārdomājot, Ieva no patversmes paņēma dažas dienas vēlāk un nosauca par Ellu.

Ievai tuvākā mēneša laikā ir plānā vest Ellu uz suņu skolu, kaut gan par brīnumu dzīvnieks tāpat ir diezgan paklausīgs, ņemot vērā tā nenobriedušo prātu.

Ja arī jūs Ievas un Ellas jaunās draudzības stāsts ir iedvesmojis, Ieva aicina pievienoties labdaru pulkam, paturot prātā gan to, ka suņa audzināšana tomēr ir smags darbs, ka prasa laiku un uzmanību. Protams, ieguldītā darba augļi atmaksājas ar uzviju caur suņa mīlestību pret saimnieku.

Foto

Lasi vēl