Komentāri

Kāds makšķernieks pavisam nesen “iegādājies” dārgāko zivju zupu savā dzīvē. Vīrieti brīdī, kad viņš no ūdens izcēlis nelegālos tīklus, pieķēruši policisti.

Pirms pāris dienām pašvaldības policijas inspektori glābēji, patrulējot Daugavas ūdeņos, nejauši iztālēm pamanījuši kādu mazu laiviņu, kas atradusies netālu no kuģu ceļa. Tajā atradies viens cilvēks, kurš steidzis, neviena nemanīts, ko izvilkt no ūdens.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai noskaidrotu, ko tad vīrs ievietojis ūdenī, vīri ķērušies pie darba un drīz vien viņu laivā jau atradies 15 metrus garš tīkls.

Nelegālais loms pieķertajam vīram tik tiešām būs ļoti dārgs, jo papildus iespaidīgajam vairākus simtus eiro lielajam sodam, kas pienākas par maluzvejniecību un kompensācijai par nelegāli iegūtajām zivīm, viņam izrakstīts sods arī par kuģošana pārkāpumiem, laivas aprīkojuma un drošības ekipējuma pārkāpumiem.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl