Komentāri

Kāds makšķernieks pavisam nesen “iegādājies” dārgāko zivju zupu savā dzīvē. Vīrieti brīdī, kad viņš no ūdens izcēlis nelegālos tīklus, pieķēruši policisti.

Pirms pāris dienām pašvaldības policijas inspektori glābēji, patrulējot Daugavas ūdeņos, nejauši iztālēm pamanījuši kādu mazu laiviņu, kas atradusies netālu no kuģu ceļa. Tajā atradies viens cilvēks, kurš steidzis, neviena nemanīts, ko izvilkt no ūdens.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai noskaidrotu, ko tad vīrs ievietojis ūdenī, vīri ķērušies pie darba un drīz vien viņu laivā jau atradies 15 metrus garš tīkls.

Nelegālais loms pieķertajam vīram tik tiešām būs ļoti dārgs, jo papildus iespaidīgajam vairākus simtus eiro lielajam sodam, kas pienākas par maluzvejniecību un kompensācijai par nelegāli iegūtajām zivīm, viņam izrakstīts sods arī par kuģošana pārkāpumiem, laivas aprīkojuma un drošības ekipējuma pārkāpumiem.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl