Daugavpils pusē lietus ūdeņi izskalo pamatus un daļa mājas paliek bez grīdas

Komentāri

Laikapstākļi pēdējo nedēļu laikā ir viens no aprunātākajiem tematiem. Jau ierasts dzirdēt par Latgales izskalotiem ceļiem, applūdušiem laukiem un mājam.

Tomēr, sastopoties ar lietus nodarītajiem postījumiem aci pret aci, uz brīdi var palikt bez valodas, – tā secinājis raidījums “Degpunktā”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmdien, 18. septembrī, netālu no Daugavpils, Tabores pagasta “Lazdiņu” mājās lietus ūdeņi piebeidza nama pamatus un vienā ēkas pusē iebruka grīda.

Janīna
Mājas īpašnieka aprūpētāja

Šeit apakšā bija pagrabs. Redziet, kā tur pamati tika atskaloti. Lūk, tur stāvēja tie dzelzs gabali. To visu izskaloja, iebruka viss panelis, un tā viss aizgāja.

Lai arī troksnis bijis pamatīgs un pārbīlis vēl pamatīgāks, iebrukusi tā nama puse, kas šobrīd netiek apdzīvota. Mājas saimniekam Vladimiram ir veselības problēmas, viņš nestaigā, un kopā ar viņu dzīvo aprūpētāja Janīna.

Neapšaubāmi ēka abiem ir jāpamet nekavējoties. Pagrabā mājas otrā pusē ūdens sniedzas jau līdz ceļgaliem, un tas esot vien laika jautājums, kad iebruks grīda arī zem Vladimira guļvietas.

“Lazdiņus” apsekojusi pagasta pārvalde, novērtēja situācija un nolēma ģimenei palīdzēt, bet saimnieks atsakās pamest dzimtās mājas, pirms nav skaidrs, kas ar ēku notiks tālāk. Vīrieša draudzene un kaimiņiene Veronika uzskata, ka nevar tik vienkārši cilvēkiem pateikt – evakuējieties!

Mājas glābšanas darbi solās sākties jau otrdien vai trešdien. Vladimira sieva telefoniski solījusi pagasta pārvaldes vadītājai vīrieti uz laiku izmitināt pie sevis. Tagad jācer, ka kungs piekritīs.

Plašāk skatieties raidījuma “Degpunktā” sižetā!

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl