Daugavgrīvā nepilngadīga meita ziņo par tēva vardarbību pret māti un māsu; policija vīrieti nošķir no ģimenes

30. janvāra pēcpusdienā Rīgas pašvaldības policija (RPP) saņēmusi informāciju no kādas 15 gadus vecas meitenes, kuras tēvs pārnācis mājās alkohola reibumā un uzsācis konfliktu ar māti.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Ainars Ķīpa
 • Kārlis Kr

  Kārlis Kr

  bet tā tiešām nav policistu darīšana. Policistu darīšana ir pārtraukt noziegumu, bet kāpēc tas noticis nav jāzina pašvaldības policistiem.
  • Elīna Ņikitina

   Elīna Ņikitina

   Kārlis Kr tas ir ari viņu kompetence! Nav tikai noziegumi!! Kopš 2014. gada grozījumi Civilprocesa likumā paredz iespēju fiziskas, seksuālas, psiholoģiskas vai ekonomiskas vardarbības veicēju izolēt no ģimenes (mājokļa), nodrošināt cietušajai personai tūlītēju (vienas darba dienas laikā) pagaidu aizsardzību, kā arī paredz atvieglotu pierādījumu nastu vardarbības upuriem (vienlaikus pastiprinot atbildību par nepatiesu ziņu sniegšanu tiesai).

   Kā skaidro L. Medina, Valsts policijai (VP), tostarp arī pašvaldības policijai, minēto grozījumu regulējums ļauj plašākas pilnvaras rīkoties tajos gadījumos, kad ģimenē vai mājsaimniecībā ir kāda vardarbīga situācija. Proti, policija var pieņemt lēmumu, ka personai, kas rada draudus, ir nekavējoties jāatstāj mājoklis uz laiku līdz 8 dienām.
 • @jansonespodra

  @jansonespodra

  Cik nav dzirdēts par šādiem aizliegumiem tuvoties. Pat nesen bija raksts, ka neskatoties uz aizliegumu tuvoties, vīrietis to darīja un sakropļoja. Tāds aizliegums varmākam neko nenozīmē, bet upuris tiek sakropļots un ar to jādzīvo visu turpmāko dzīvi. Varmākam tas ir vienkārša pirksta pakratīšana.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!