Daugavā pie naktskluba Andrejsalā uzpeldējis cilvēka līķis; noslīkušais bija bezvēsts pazudis

1 komentārs
Daugavā pie naktskluba Andrejsalā uzpeldējis cilvēka līķis; noslīkušais bija bezvēsts pazudis

Trešdien Daugavmalā pie Andrejsalas ieradās meklēšanas brigāde, kura uzskatīja, ka bezvēsts prombūtnē esošais 22 gadus vecais Vladislavs Turtata ir noslīcis pie kāda naktskluba.

Gados jaunais vīrietis pazuda 21. jūlijā. Apstiprinātas ziņas liecināja, ka viņš pēdējo reizi redzēts Brīvības ielā 87 pie bāra ”Soljanka”. Pēc tam viņš iekāpis garāmbraucošā auto un aizbraucis vai nu mājās, vai naktskluba ”First” virzienā. Tā kā mājās puisis nav pārnācis, brīvprātīgie un policija lēmuši, ka jāizpēta akvatorija naktskluba pakājē.

Nirējiem trešdien nācās strādāt sarežģītos apstākļos, jo redzamība Daugavā ir slikta, bet novērošanas tehnika, kas atrodas laivās, ne vienmēr ir uzticamākais sabiedrotais, jo mehāniskā acs reizēm kaut ko var palaist garām.

Pēc vairāk nekā sešu stundu ilgas meklēšanas darbi tika apturēti. Brīvprātīgajiem palika neskaidras vairākas vietas, bet nakts laikā gultnes izlūkošana nebija iespējama. Darbi tika pārtraukti naktī, un tos bija plānots turpināt ceturtdien.

Tomēr policisti saņēma ziņu, ka Vladislava mirstīgas atliekas uzpeldējušas netālu no naktskluba piestātnes. Precīzāk sakot, puiša līķis gulējis pie piestātnes pāļiem un bijis piespiests no apakšas pašai piestātnei. Iespējams, krities ūdens līmenis vai bijuši kādi citi faktori, kas līķi izskalojuši redzamā vietā.

Tagad policistiem jāskaidro, kā Vladislavs nonāca ūdenī un kāpēc neviens viņam negāja palīgā.

1 komentārs