Daugavā no ūdens izcelts atpūtas kuģīša darbinieka līķis

Komentāri

Informācijas trūkums liek notikumiem apaugt ar baumām. Ceturtdien Rīgas centrā glābēji no ūdens izcēla kāda vīrieša līķi, taču likumsargi tik ilgi slēpa viņa patieso identitāti un notikušā apstākļus, ka tika izvirzīta versija par bezvēsts pazuduša 16 gadus veca jaunieša bojāeju. Kas tad patiesībā izrādījās noslīkušais cilvēks?

Ceturtdien rīta pusē saņemtas ziņas, ka Daugavas akvatorijā starp Vanšu un Akmens tiltu redzēts vīrietis. Viņš it kā slīcis, vai manītas mirstīgās atliekas, skaidras informācijas nevienam nebija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izsaukti glābēji, kuri gaidījuši policistus, lai vispār saprastu kurā vietā meklēt. Notikuma vietā, redzot rosību, piesteidzies arī organizācijas “Bezvēsts.lv” pārstāvis, kurš nodomājis, ka upē atrasts 16 gadus vecā Ričarda Stikuta līķis. Puisis 8. maijā izgāja no mājām Zolitūdē, un kopš tā brīža par viņu nav nekādu ticamu ziņu. Kad notikuma vietā ieradušies policisti, glābēji sapratuši, ka tā nav viltus trauksme un ir jālaižas ūdenī.

Foto

Paralēli darbam uz ūdens policisti lielā slepenībā rosījās pa kuģīša “Vecrīga” klāju. Kad viena likumsarga rokās pēkšņi parādījās zilais līķu maiss, bija skaidrs, ka cilvēks atrasts.

Notikuma vietā gan plašākus komentārus neviens nesniedza, taču vēlāk policijā noskaidrojām, ka līdzās kuģītim “Vecrīga” ūdenī atrasts 51 gadu veca vīrieša līķis, turklāt tas bijis viens no apkalpes locekļiem vai darbinieks. Vīrietis izdarījis pašnāvību, noticis nelaimes gadījums vai slepkavība – to tagad skaidros izmeklētāji. Cik zināms, šobrīd neviena aizturētā nav.

Video

Lasi vēl