“Dārzs pilns ar stikliem un izsisti logi!” Augšlīgatnē kāda pensionāra mājā notikusi gāzes eksplozija

1 komentārs
“Dārzs pilns ar stikliem un izsisti logi!” Augšlīgatnē kāda pensionāra mājā notikusi gāzes eksplozija

Otrdien, 16. aprīlī, Augšlīgatnē risinājušies pārsteidzoši notikumi. Klusā privātmāju rajona iedzīvotāji stāsta, ka 70 gadus vecs vīrietis mēdzis kaimiņiem piedraudēt, ka visiem atriebsies, turklāt – visai skarbā veidā. Vietējie gan nezina, kādēļ, jo nekādi neesot viņam viņam kaitējuši. Otrdien no rīta pensionārs tomēr izpildīja draudus, ko viņš izteica pirms diviem gadiem, taču pats nelaimē smagi cieta.

Vakardienas notikumi attīstījušies strauji, – viens pēc otra. Antonija, kas dala žogu ar dažreiz agresīvo pensionāru, bija pirmā, kura pamanīja, ka kaimiņu sētā kaut kas nav kārtībā.

“Viņš mums visiem kādus divus gadus iepriekš teica, ka “špicka” būs klāt, un jūs visi nodegsiet… No rīta es izgāju ārā. Redzēju, ka aizkari noņemti. Nu, viņš tāds slims cilvēks bija. Vēlāk skatos, – viss dārzs pilns ar stikliem un izsisti logi. Es tūdaļ pazvanīju policijai,” stāsta Antonija.

Stiklu lauskas sprādziena rezultātā aizlidojušas līdz pat kaimiņu māju sliekšņiem. Operatīvie dienesti ātri vien saprata, ka notikusi gāzes eksplozija. Tikmēr vietējiem bija skaidrs, ka pensionārs joprojām atradās ēkā.

Mediķi vīrieti nogādāja slimnīcā. Viņš bija guvis apdegumus, taču atradās stabilā stāvoklī. Kaimiņi sprieda, ka notikušais nebūt neatgādina nejaušību, turklāt atceras, ka pirms kāda laika kaimiņš tik tiešām bija draudējis izraisīt ugunsnelaimi.

Vai notikušais patiešām bija ļaunprātīgas rīcības sekas, centīsies noskaidrot policija.

1 komentārs