Dārziņu peldvietā atpūtnieki piefiksē aizdomīgu vīrieti, kurš izrāda pārlieku lielu interesi par bērniem

13 komentāri

Rīgā, Dārziņu apkaimē, iedzīvotāji kādā peldvietā piefiksējuši aizdomīgu vīrieti, kas izrādījis pārlieku lielu interesi par bērniem, vēsta “Degpunktā”.

Aizvadītajās brīvdienās galvaspilsētas policisti devušies uz Dārziņu apkaimi, jo atpūtnieki vienā no peldvietām bija piefiksējuši patiesi aizdomīgu tipiņu.

Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Latgales pārvaldes pārstāvis Guntis Bērziņš stāsta, ka likumsargi saņēma izsaukumu uz peldvietu Dārziņos, Daugavmalas ielā, kur, iespējams, atrodas pedofils. Nekavējoties uz notikuma vietu tika norīkota tuvākā autopatruļas ekipāža. Ierodoties notikuma vietā, pie policijas darbiniekiem pienāca sieviete, kura teica, ka zvanījusi uz policiju, jo peldvietā novērojusi ūdenī esošu vīrieti, kurš esot uzmācīgi skatījies uz bērnu pēcpusēm.

Vīrietis, ieraugot policijas darbiniekus, bija manāmi satraukts, liedzies, ka vērojis bērnus, bet gan peldoties ūdenī un tikai vērojis bērnus un viņam patīk bērni.

Policija: “Un ko uz bērniem skatāties?”

Bērni: “Es uz bērniem skatos? Bērni mani mīl, tāpēc ka es vienmēr spēlējos, jokoju. Ko es sliktu daru?”

Policija: “Cilvēki baidās, viņiem šķiet dīvaina šāda uzvedība.”

Vīrietis: “Es neko sliktu neesmu darījis.”

Policija: “Spēlējaties ar svešiem bērniem.”

Vīrietis: “Es ar viņiem? Viņi ar mani! Mēs kopā spēlējamies.”

Policija: “Kā tieši jūs to darāt? Jūs pazīstat šos bērnus?”

Vīrietis: “Nē, nevienu nepazīstu.”

Policija: “Tad nevajag vispār runāt un skatīties…”

Vīrietis: “Skaidrs, es jūs sapratu. Es šeit vairāk neparādīšos.”

Laikā, kamēr viens no kārtības sargiem turpinājis sarunu ar aizdomīgo atpūtnieku, policistus uzrunājusi arī kāda jauna meitene. Kā izrādās, viņa ar aizturēto un diviem viņa paziņām šajā pašā vietā sastapusies jau pirms nedēļas. Kompānija piedāvājusi nepilngadīgajām iedzert, bet pēc tam pat palaiduši rokas.

“Mēs iegājām peldēties, un viņi mums sāka grābstīties visur. Un man ļoti, ļoti neērti palika, un es izgāju ārā,” stāstīja meitene, sakot, ka viņa draudzene jau uzrakstījusi iesniegumu policijā.

Gaidot kolēģus no Valsts policijas, pie pašvaldības policijas pienāca vēl viena jauniete, kura paskaidroja, ka šis pats vīrietis pirms mirkļa bijis ūdenī, nolaidis bikses un, iespējams, aizticis dzimumorgānus, skatoties uz bērniem, kas peldas. Ierodoties Valsts policijai, aizturētais nodots Valsts policijas darbiniekiem, kuri arī informēti par visiem iespējamajiem lieciniekiem.

13 komentāri