Dārzciemā iedzīvotājus pārsteidz nomaldījies alnis; viņa notveršanā iesaistīta policija

Pievienot komentāru
Dārzciemā iedzīvotājus pārsteidz nomaldījies alnis; viņa notveršanā iesaistīta policija
RĪGAS PAŠVALDĪBAS POLICIJA

Svētdien, sākot ar pusdienlaiku, ar pāris stundu intervālu Rīgas pašvaldības policija saņēma trīs zvanus par Dārzciema apkaimē redzētu alni. Pirmajās divās reizēs policijas ierašanās brīdī meža dzīvnieks jau bija pametis notikuma vietu, bet pēc trešā zvana kārtības sargi alni beidzot atrada.

Dzīvnieks bija manāmi apjucis un bija redzams, ka alnis pilsētas “džungļos” arī nedaudz savainojies. Lai alni notvertu un nogādātu drošā vidē, kārtības sargi piesaistīja speciālistus no Dr. Beinerta Veterinārā Klīnika.

Gaidot dzīvnieku ķērājus, kārtības sargi alni uzmanīja un sekoja viņam, lai tas nepazustu no redzesloka. Kad speciālisti no veterinārās klīnikas ieradās notikuma vietā, viņi nolēma pielietot trankvilizatorus. Pēc veiksmīgas trankvilizatoru izmantošanas, brūcēm, kas bija uz aļņa pleciem, tika uzliktas šuves, bet vēlāk dzīvnieks tika izvests no Rīgas un palaists mežā.

Pirms došanās prom klīnikas speciālisti pārliecinājās, ka meža dzīvnieks ir pilnībā atguvies no trankvilizatoriem un noskatījās, kā viņš ieskrien mežā biezoknī.