Darba dienās uz pilnu slodzi, brīvdienās – pilnīgs brīvsolis; pat policistus šokē mātes bezatbildīgā rīcība

4 komentāri

Āgenskalnā kādas sievietes izturēšanās pret dažus gadus vecām atvasēm lika sarosīties apkārtējiem un ziņot policijai, par klaju bezatbildību un nolaidību.

Brīžos, kad kāds mēģina darīt pāri sievietes bērniem, viņa var kļūt par īstu lauveni un stāties pretī ikvienam pretiniekam. Taču atrodas mātes, kurām siltas jūtas pret bērniem un aizstāvēšanas refleksi parādies vien tad, kad viņas sajūt draudus pašas sev. Āgenskalna tirgus darbinieki nepalika vienaldzīgi, ieraugot klaiņojam iereibušu māti, kurai nepieskatītas nopakaļ sekoja divas mazas meitenītes.

 

Bērnu pieskatīšanā sieviete saskatīja izdevību aizlaisties no nepatikšanām. Jaunāko no atvasēm viņa atstāja policijas darbiniecei, aizbildinoties, ka dosies meklēt otru bērnu. Atgriezties sieviete, protams, neplānoja, tādēļ brīdī, kad sieviete tika aizturēta, sākās kliegšana, košana un asaru plūdi.

”Atdod bērnu. Neaiztiec mani. Alīna, nāc šurp. Neaiztiec mani. Nomierinies. Abi divi ar bērnu ejiet ārā. Neaiztiec mani. Tas ir mans bērns.”

Policijas darbinieku mēģinājumu ar sievieti sarunāties cilvēcīgā valodā neizdevās. Aizturētā māte kliedza cik vien jaudas.

 

Vecmāmiņa atdzinusi, ka šī neesot pirmā reize, kad nākoties piedzīvot šādu kaunu. Sieviete ar mātes pienākumiem tīri labi tiekot galā darba dienās, taču brīvdienās atvases vairs neesot vajadzīgas. Gribot vai negribot, bērniem nav iespējams noteikt darba laiku. Ja nav iespēju atvasēm nodrošināt kādu citu pieskatītāju, tad arī brīvdienas ir pilnas slodzes darba dienas.

4 komentāri