Komentāri
Cilvēki gatavojas Līgo svētkiem un gūst traumas, pārsvarā apdegumus un kāju traumas
Edijs Pālens / LETA

Ceturtdien, 22. jūnijā, saistībā ar gatavošanos Līgo svētkiem vairāki cilvēki guvuši dažādas traumas, tostarp termiskus apdegumus un kāju traumas, informē Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Viens no izsaukumiem bija saistīts ar ielīgošanas pasākuma laikā gūtiem apdegumiem, kurus Zemgales reģionā guvis 21 gadu vecs vīrietis alkohola reibumā lecot pāri ugunskuram.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aizķeroties kājai, vīrietis krita un guva plaukstas, iegurņa rajona un muguras apdegums. Cietušais ar nogādāts slimnīcā.

Vakar saistībā ar gatavošanos svētkiem mediķi saņēmuši izsaukumu arī Vidzemes reģionā, kur trīs vīrieši guvuši traumas ierīkojot savā pagalmā jāņuguns lāpu četru metru augstumā. Lāpas ierīkošanai tika izmantots pacēlājs.

Vīriešiem esot pacēlāja grozā trīs metru augstumā, notikusi kļūme ar mehānismu un grozs kopā ar tajā esošajiem cilvēkiem nokritis. Rezultātā slimnīcā nogādāti divi 38 gadus veci vīrieši – viens no tiem ar abu kāju traumām, savukārt otrs ar vienas kājas traumu un brūcēm, kā arī aizdomām par kājas lūzumu. Trešais negadījumā cietušais vīrietis atteicies no mediķu palīdzības.

Kopumā aizvadītajā diennaktī mediķi saņēmuši 1003 izsaukumus, no kuriem 216 bija saistīti ar dažādām traumām.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl