Cilvēki gatavojas Līgo svētkiem un gūst traumas, pārsvarā apdegumus un kāju traumas

Komentāri
Cilvēki gatavojas Līgo svētkiem un gūst traumas, pārsvarā apdegumus un kāju traumas
Edijs Pālens / LETA

Ceturtdien, 22. jūnijā, saistībā ar gatavošanos Līgo svētkiem vairāki cilvēki guvuši dažādas traumas, tostarp termiskus apdegumus un kāju traumas, informē Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Viens no izsaukumiem bija saistīts ar ielīgošanas pasākuma laikā gūtiem apdegumiem, kurus Zemgales reģionā guvis 21 gadu vecs vīrietis alkohola reibumā lecot pāri ugunskuram.

Aizķeroties kājai, vīrietis krita un guva plaukstas, iegurņa rajona un muguras apdegums. Cietušais ar nogādāts slimnīcā.

Vakar saistībā ar gatavošanos svētkiem mediķi saņēmuši izsaukumu arī Vidzemes reģionā, kur trīs vīrieši guvuši traumas ierīkojot savā pagalmā jāņuguns lāpu četru metru augstumā. Lāpas ierīkošanai tika izmantots pacēlājs.

Vīriešiem esot pacēlāja grozā trīs metru augstumā, notikusi kļūme ar mehānismu un grozs kopā ar tajā esošajiem cilvēkiem nokritis. Rezultātā slimnīcā nogādāti divi 38 gadus veci vīrieši – viens no tiem ar abu kāju traumām, savukārt otrs ar vienas kājas traumu un brūcēm, kā arī aizdomām par kājas lūzumu. Trešais negadījumā cietušais vīrietis atteicies no mediķu palīdzības.

Kopumā aizvadītajā diennaktī mediķi saņēmuši 1003 izsaukumus, no kuriem 216 bija saistīti ar dažādām traumām.

Lasi vēl