Cietušā kāja bija sadragāta! Ķengaragā jauns vīrietis pakļūst zem tramvaja

1 komentārs

Pirmdien, 13. maijā, Ķengaragā gaišā dienas laikā zem braucoša tramvaja pakļuva kāds vīrietis. Turklāt zem sabiedriskā transporta riteņiem cietušais nogulēja gandrīz pusstundu. Policija par notikušo uzsākusi izmeklēšanu.

Pirmdien uz Maskavas ielu 270, kur atrodas tramvaja galapunkts, steidzās teju visi operatīvie dienesti. Nonākot adresē, dienesti steidza norobežot teritoriju un apturēja tramvaju kustību. Negaidītā ažiotāža ieinteresēja garāmgājējus. Aculiecinieki skrēja tuvāk, lai uzzinātu, kāpēc tāda trauksme. Nonākot līdz vienam no apturētajiem tramvajiem, cilvēkus gaidīja pavisam nepatīkams skats.

“Ugunsdzēsēji bija un divas ātras palīdzības brigādes. Uz zemes bija redzama cilvēka galva, bet kājas zem transportlīdzekļa,” tā raidījumam “Degpunktā” pastāstīja kāda aculieciniece.

Nelaimē bija nonācis kāds jauns vīrietis, kurš pagaidām nenoskaidrotā veidā pakļuva zem tramvaja riteņiem. Vairākas tonnas smagais transports cietušā kāju bija sadragājis. Tikt ārā no lamatām pašu spēkiem vīrietis vairs nevarēja.

“Varbūt viņu aizķēra vai paslīdēja. Nav ne jausmas, vai bija piedzēries vai nebija. Bija rakstīts, ka esot bezpajumtnieks, bet kurš to var zināt. Varbūt arī nav bezpajumtnieks,” norāda aculieciniece.

Kamēr glābēji mēģināja atbrīvot cietušo, mediķi sniedza vīrietim pirmo palīdzību – apturēja asiņošanu un ievadīja medikamentus. Tikai pēc nepilnas pusstundas, izmantojot hidrauliskos instrumentus, ugunsdzēsējiem izdevās pacelt tramvaju un izvilkt upura kāju. Vīrietis tika ievietots ātras palīdzības autotransportā un aizvests uz slimnīcu. Viņa veselības stāvoklis tika novērtēts ka smags.

Uzsāktā kriminālprocesa ietvaros tiks pārbaudītas visas versijas, un ekspertīzes parādīs, vai incidenta brīdī cietušais bija alkohola reibuma.