“Čiekurkalna Oļegs” pie Vecrīgas atkal sarīko jandāliņu un nokļūst policijas nagos

3 komentāri
“Čiekurkalna Oļegs” pie Vecrīgas atkal sarīko jandāliņu un nokļūst policijas nagos
EKRĀNUZŅĒMUMS

Gaišā dienas laikā policija Rīgā saņēmusi izsaukumu uz kādu ātrās ēdināšanas ēstuvi, kur kāds skandalētājs sarīkojis pamatīgo jezgu. Kad kartības sargi sasnieguši galamērķi, sastapuši jau sen pazīstamu nemiera cēlēju, par kuru arī medijos stāstīts itin bieži.

Jūnija beigas raidījumā “Degpunktā” jau stāstīts par kādu Čiekurkalna iedzīvotāju Oļegu, kurš apkārtnē mītošajiem licis satraukties, jo, staigājot pa ielām, vīrietis vairākkārt verbāli aizskāris garāmgājējus, rupji kliedzis un gānījis līdzcilvēkus. Īpašu uzmanību Oļegs parasti veltījis sievietēm, tās apsaukājot un pat draudot izvarot. Visus provokatīvās darbības vīrietis filmējis un regulāri licis sociālajos tīklos.

Spriežot pēc iedzīvotāju teiktā, Oļegs ar cilvēku pazemošanu nodarbojas jau ilgāk nekā gadu. Bijuši gadījumi, kad viņš pret kādu sievieti pat grasījies pielietot fizisku spēku.

Oļegs, sastopot “Degpunktā” kameru, pēc šiem incidentiem gan apgalvoja, ka nekad nevienam neesot uzbrucis vai kādu aizskāris un cietušo sacītais ir salti meli. “Runā grēkotāji, viņi apmelo. Piemēram, viņi runā, ka staigā pa stiklotām virsmām, es to neredzu. Turklāt Oļegs Kovčarenko tic Dievam. Vēl esmu Eiropas Komisijas revizors. Un kā revizors, es konstatēju. Parādiet, lūdzu, virsmu! Es nestāvu uz stikla. Es vairs vispār nekad nekliegšu. Esmu jau izkliedzies. Tā kā viss, es mierīgi komentēšu un varbūt reizēm uzdejošu. Man patīk dejot. Man taču vēl deju grīdas solīja uztaisīt.”

Oļega teiktais ir ne tikai nesakarīgs murgs, bet arī pilnīgs blefs, un piektdienas, 19. jūlija, notikumi to apliecina. “Degpunktā” filmēšanas grupa atkal sastapās ar Oļegu aci pret aci, kad viņš Rīgas centrā bija sarīkojis jezgu pie ātro uzkodu ēstuves.

No Oļega sociālo tīklu profilā pieejamajiem videomateriāliem kļuvis zināms ķīviņa iemesls. Šoreiz vīrietis kārtīgi pabendējis nervus ēstuves apmeklētājiem, tāpēc tie pieņēmuši lēmumu pasaukt iestādes administratoru, un pēc brīža pie ēkas piebraukusi apsardzes firmas ekipāža.

Oļegam šoreiz policisti izrakstījuši sodu par sīko huligānismu. Dažos citos, agrāk minētos gadījumos, verbālas vardarbības upuri, lai arī ziņojuši inspektoriem, saņēmuši atbildi, ka nav bijušas saskatāmas administratīva pārkāpuma pazīmes. Un tomēr dažās lietās Oļegs figurē kā aizdomās turamais, arī kāda kriminālprocesa ietvaros.

Jācer, ka policija nevilcināsies un rīkosies aktīvi attiecībā pret šo nedraudzīgi noskaņoto tipu, negaidot to dienu, kad Oļegs tiešām kādam nodarīs kaut ko nopietnu.