Četrreiz apzog vienu degvielas uzpildes staciju; Pierīgā notverti degvielas zagļi recidīvisti

0 Komentāru

Kāda kompānija vairākkārt paviesojusies kādā degvielas uzpildes stacijā Ķekavā, taču devusies prom, nesamaksājusi par ielieto degvielu.

Ap pieciem pēcpusdienā Reģionālās pašvaldības policijas vīri, sirēnām skanot, lauzušies cauri satiksmes sastrēgumam, lai dotos pa pēdām kādam “Mercedes-Benz”, ar kuru no degvielas uzpildes stacijas tik tikko nozagti vairāki desmiti litru degvielas.

“Šis nebija pirmais gadījums, šī automašīna ar tajā esošajiem cilvēkiem jau bija nonākusi policijas redzeslokā. Līdz ar to bija pamatotas aizdomas, ka šis bija izplānots gājiens un tā ir klasiskā degvielas zādzība,” norāda Reģionālās pašvaldības policijas priekšnieks Māris Bomiņš.

Šo reizi no citām atšķīris fakts, ka šajā gadījumā noziedzniekiem pa pēdām devies kāds aculiecinieks, kurš ziņojis par to, kurp tad dodas meklētais auto.

“Diezgan ātri atrada to vietu, kur vadītājs bija apturējis savu spēkratu. Un pirms pāris minūtēm viņš bija paspējis samainīt mašīnas numurzīmes. Bet, kad darbinieki bija klāt, diezgan ātri izdevās konstatēt to automašīnu, gan arī faktu, ka numurzīmes ir nomainītas. Uz notikuma vietu bija izsaukta arī Valsts policija,” stāsta Bomiņš.

Turpat notikuma vietā kārtības sargi sastapušies arī ar benzīntanka darbinieci, kura atpazina “Mersedesā” sēdošos. Darbiniece norādīja, ka vīrieši degvielu zaguši jau ceturto reizi.

0 Komentāru