Komentāri
Cēsīs gaišā dienas laikā pieaudzis vīrietis uzbrūk 14 gadus vecai pusaudzei; meitene nogādāta slimnīcā

Cēsīs otrdien, 29. augustā, gaišā dienas laikā kāds vīrietis uzbruka 14 gadus vecai meitenei. Uzbrukums notika Bērzaines rajonā, Bērzaines un Alfrēda Kalniņa ielas savienojošā gravā. Pēc notikušā jauniete nogādāta slimnīcā, un šobrīd viņas dzīvībai briesmas nedraud. Policija uzsākusi vīrieša meklēšanu. 

Policija aicina atsaukties notikušā aculieciniekus vai arī sniegt jebkāda veida informāciju par personām, kuras atbilst minētajām pazīmēm un ir manītas notikuma vietā vai šajā pilsētas rajonā laika posmā no pulksten 12.00 līdz diviem dienā. Informāciju var nodot pa tālruni 110. Šobrīd notiek aktīva izmeklēšana un darbs pie vainīgās personas identificēšanas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vīrieša pazīmes – vecumā no divdesmit līdz četrdesmit gadiem, tumšas krāsas mati un augums ir ap metru astoņdesmit. Ģērbies ir gaišas krāsas jakā, tumšās, iespējams, džinsu biksēs.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl