Komentāri
Cēsīs gaišā dienas laikā pieaudzis vīrietis uzbrūk 14 gadus vecai pusaudzei; meitene nogādāta slimnīcā

Cēsīs otrdien, 29. augustā, gaišā dienas laikā kāds vīrietis uzbruka 14 gadus vecai meitenei. Uzbrukums notika Bērzaines rajonā, Bērzaines un Alfrēda Kalniņa ielas savienojošā gravā. Pēc notikušā jauniete nogādāta slimnīcā, un šobrīd viņas dzīvībai briesmas nedraud. Policija uzsākusi vīrieša meklēšanu. 

Policija aicina atsaukties notikušā aculieciniekus vai arī sniegt jebkāda veida informāciju par personām, kuras atbilst minētajām pazīmēm un ir manītas notikuma vietā vai šajā pilsētas rajonā laika posmā no pulksten 12.00 līdz diviem dienā. Informāciju var nodot pa tālruni 110. Šobrīd notiek aktīva izmeklēšana un darbs pie vainīgās personas identificēšanas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vīrieša pazīmes – vecumā no divdesmit līdz četrdesmit gadiem, tumšas krāsas mati un augums ir ap metru astoņdesmit. Ģērbies ir gaišas krāsas jakā, tumšās, iespējams, džinsu biksēs.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl