Netipisks negadījums – vieglā auto īpašnieks mēģina ar kāju apturēt no pagalma braucošo “fūri”

0 Komentāru

Netipisks negadījums 28. maijā piedzīvots Rīgā, Pārdaugavā, kur kādas automašīnas saimnieks bailēs, ka viņa spēkratu var nejauši aizķert kravas auto, kas brauca ārā no pagalma, vairāku tonnu smago transportu mēģināja apturēt ar savu kāju. Diemžēl tas beidzās ar traumām, stāsta TV3 raidījums ”Degpunktā”.

Izsaukumu par iespējamo negadījumu Melnsila ielā, kur iesaistīts gājējs un kāda automašīna, ceļu policisti saņēma ap plkst. 13.00. Sākotnējā informācija, ka ir notriekts cilvēks, nepastiprinājās, taču notikuma vietā inspektorus satika vīrs, kas sūdzējās par sāpēm kājās. Blakus stāvēja smagais auto.

“Viņš pārbijās, ka es viņa mašīnu aizķeršu, un izlika kāju. Es viņa kāju arī piespiedu. [Bet jūs noteikti redzējāt, ka aizmugurē stāv cita mašīna? – red.] Jā! Te, kad uzbraucu uz apmali, mana mašīna sašūpojās, un tieši tajā brīdī viss notika. [Vai viņam bija kāds lūzums, vai redzējāt, ka ir nopietnas traumas? – red.] Nē, es neko tādu neredzēju,” stāsta kravas automašīnas vadītājs.

Var pieļaut, ka savu kāju cietušais izlika neapzināti, tobrīd nerēķinoties vai pat nedomājot par to, ka vairāku tonnu smago braucamrīku ar fizisku spēku apturēt ir neiespējami. Par laimi, viņš guva samērā vieglas traumas, taču aizvests uz slimnīcu, lai veiktu papildu izmeklējumus.

0 Komentāru