Būvvalde cenšas pārbaudīt informāciju par graustu, kurā it kā izmitināti viesstrādnieki, taču nevar iekļūt ēkā

2 komentāri
Būvvalde cenšas pārbaudīt informāciju par graustu, kurā it kā izmitināti viesstrādnieki, taču nevar iekļūt ēkā

Novembra sākumā raidījums “Degpunktā” uzklausīja kāda bijušā palīgstrādnieka liecību, kurš reiz strādājis par celtnieku Krāsotāju ielas 29. namā. Vīrietis apgalvoja, ka mājā uzturas viesstrādnieki no ārzemēm, par spīti tam, ka Rīgas pilsētas būvvalde cilvēkiem ēkā aizliegusi uzturēties.

Rīgas pilsētas būvvalde, uzklausot vīrieša apgalvojumu, pagājušajā nedēļā devās bīstamo ēku apsekot. Diemžēl tas neizdevās, jo inspektori nebija spējuši iekļūt īpašumā.

“Rīgas pilsētas būvvaldes” pārstāvis Edgars Butāns norāda: “Īpašums bija aizslēgts. Procedūra tālāk ir tāda, ka mēs gatavosi oficiālu vēstuli īpašniekiem ar lūgumu nodrošināt dienu, kad attiecīgi īpašnieki var izrādīt šo objektu.”

Īsajā laika periodā, kad būvvaldes darbinieki uzturējās Krāsotāju ielā, tika pamanīti citi likumpārkāpumi. Konstatēts, ka veikta daļēja jumta rekonstrukcija, par ko būvvaldē nav saņemta dokumentācija.

Kad mājas īpašnieks saņems vēstuli un labprātīgi piedāvās vizītes laiku inspektoriem, būs iespējams namu apsekot pilnvērtīgi, taču, ja namā patiešām bija izmitināti Tadžikistānas pilsoņi, viņi, visticamāk, būs paspējuši izvākties.

2 komentāri