Bruņojušies ar gāzes baloniņu, kaujas pistoli un skrūvmašīnu, divi vīrieši Imantā aizskrūvē ciet kāda dzīvokļa durvis

Neparasts stāsts pagājušajā naktī risinājies Imantā. Tas radījis ne mazums jautājumu policistiem, kas otrdien pabijuši notikuma vietā, turklāt arī šobrīd jautājumu par savādajiem notikumiem ir vairāk nekā atbilžu.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Anonimus9
 • Ik

  Ik

  Mums arī kāds pirdien 10 datumā 23.30 bija izslēdzis gaismu 9 stāva un ko ilgi runāja xz,bet kad sākām vert durvis,tad ārti ieslēdza atp.un ar liftu fiksi lejā :(( izgāja divi vīrieši ar tumšām jakās un nav tievi un aizgāja uz tuvāko sētu arī 9 stāveni kr.pr. nr 138.
  Un galvenais,ka reāli visi mājās un notiek šāda hui....
  Ksut gan mūsu māja ir tikai ar čipiem
 • ...
 • Ne Viens

  Ne Viens

  un viss, kā jau muļķu zemē... policaji durvju skrūvētajam kabatā atrod KAUJAS ieroci(laikam jau kāds mūsu slepenpolicists, kas ar skrūvgriezi centās aizturēt krievu spiegu) un tā kā uzlauzto durvju īpašniekam nav pretenziju par salauztajām durvīm, atdod nereģistrēto(jo reģistrētajam ierocim tā kā vajadzētu atrasties dzīvesvietā, ieslēgtam seifā) ieroci atpakaļ un vēl atvainojas par aizturēšanu...
  izskatās ka šis gadījums tikai dzeltenās preses pārstāvjiem neradīja nekādus jautājumus... es pēc žurnaļugu uzrakstītā sliecos domāt, ka tur ir bijusi atkal kārtējā amerikosu specdienestu māžošanās vai arī pie tiem aizturētajiem atrasts tik liels naudas žūksnis, ka pietika gan policajiem, gan dzeltenajai presei...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!