Bravūrīgs iedzērājs Salaspils policistiem rāda pliku dibenu

4 komentāri

Kāds jauns vīrietis dažu mēnešu laikā paspējis krietni vien papildināt savu kriminālo biogrāfiju. Tajā atrodama gan dažādi sīki pārkāpumi, gan bēgšana no policijas, gan pat pretošanās likumsargiem. Kāds tad ir pēdējais šā vīrieša veikums, parādīsim jau tūlīt.

Videonovērošanas kamera ikdienā vēro vienu no bērnu rotaļu laukumiem Salaspilī, taču šajā dienā bijusi pavērsta uz otrpus ielai esošajām garāžām. Likumsargi bija pamanījuši, ka pie tām atpūšas kāds vietējais iedzīvotājs, kuram pēdējā laikā visai regulāri sanākušās saķeršanās ar likumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Un nebūt nebija ilgi jāgaida, līdz kārtības sargi pamanījuši, ka kungs, pat neslēpjoties no apkārtējo acīm, bravūrīgi tukšo kādu grādīgās dziras pudeli.

Policisti devās uz vietu, kur tika tukšoti grādīgie dzērieni, un aizrādīja kompānijai. Savukārt pēc policijas ekipāžas vizītes policijas videonovērošanas centrs turpināja sekot kompānijai.

Ilgi nebija jāgaida, kad viens no kompānijas apzināti novilka bikses un kameras virzienā rādīja atkailinātu dzimumlocekli un pēcpusi. Pēc šāda notikuma pavērsiena policijas ekipāža devās apraudzīt iesilušo kompāniju vēlreiz un aizturēja bravūrīgo iedzērāju par sīko huligānismu.

Likumsargs atzīst, ka vismaz pagaidām visas pārrunas bijušas veltas un nekas neliecina par to, ka plikumu atrādīšanas gadījums bija pēdējā kārtības sargu un pārkāpēja tikšanās reize.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl