“Braucu, un pēkšņi milzīgs būkšķis”; Ģertrūdes ielas bruģī ielūzušā “BMW” vadītāja stāsta par negadījumu

1 komentārs

Turpmākās dienas autovadītājiem Rīgā būs jāizvairās no braukšanas pa Ģertrūdes ielas posmu netālu no baznīcas. Tur no rīta bruģī izveidojās pamatīgs iegruvums, kurā iekrita divas automašīnas.

”BMW” vadītāja Katrīna šorīt īsi pēc desmitiem iekāpa automašīnā un devās savās darba dienas gaitās. Šofere nekur nesteidzās un pārvietojās pa Ģertrūdes ielu ar aptuveni divdesmit kilometriem stundā. Tad pēkšņi no vadītājas skata pazuda apvārsnis, un viņa ar auto priekšu iegāzās milzīgā bedrē.

“Es braucu no Brīvības ielas, priekšā bija mašīnas sabremzējušās, bet brauca ar kādiem 20 km/h, brauca, es neredzēju nekādu bedri, neko. Un pēkšņi milzīgs būkšķis, un es iekritu tajā bedrē,” stāsta ”BMW” vadītāja Katrīna.

Acumirklī ap notikuma vietu sastājās cilvēku pūlis. Skats no malas visiem radīja lielu pārsteigumu. Daži notikušo redzēja no ietves.

“Cilvēki no malas saka, ka tā bedre tur bija, pirms braucu, bet no tās puses es viņu neredzēju, tāpēc, ka bija satiksme, nekas vēl nebija norobežots,” norāda ”BMW” vadītāja.

Pāris metrus tālāk no krātera, bet uz virszemes, pamatīgi apskādēts, ar ieslēgtām avārijas ugunīm stāvēja kāds ”Mercedess” spēkrats. Tā īpašnieks Artūrs runāja pa telefonu ar apdrošinātājiem. Izrādās, mirkli pirms Katrīna iegāzās bedrē, arī Artūrs cieta no bruģa defekta.

“Izbraucām no Ģertrūdes ielas 14, pagriezos mazliet pa kreisi, sāku braukt taisni un neko nesapratu. Man vienkārši mašīna iekrita un izkrita. Izkāpu uzlikt brīdinājuma zīmi, jo nekādas zīmes nebija, un jau iebrauca sieviete. Faktiski uzreiz, jo es domāju, kā nav ne zīmes, nekas, bet tāda bedre,” stāsta ‘”Mercedes” īpašnieks Artūrs.

Pāris minūtes pēc nogruvuma pie Katrīnas piesteidzās viņas dzīvesbiedrs Gustavs, kam pieder avarējušais spēkrats. Viņš atviegloti nopūtās, ka draudzene nesasitās un ar veselību viss ir kārtībā.

“Tikpat labi te varēja braukt ar atļauto ātrumu, 50 km/h, tad varēja būt daudz bēdīgāk. Foršs piektdienas bingo ir uzvarēts, tieši plānojām, kur varētu izbraukt nedēļas nogalē, un tad notiek šis. Tādas interesantas sajūtas, man liekas nav normāli, ka tas notiek Rīgas centrā,” uzskata ”BMW” īpašnieks Gustavs.

Notikuma vietā ieradās arī ”Rīgas siltuma” pārstāvji. Viņi skaidro, ka veikuši pārbaudi siltumtīklos un par notikušo uzņemas pilnu atbildību.

“Tas saistīts ar siltumtīkla hidraulisko pārbaudi, kas notiek pašreiz. Šajā posmā tika konstatēta noplūde, mums jau tīkli bija atslēgti šim posmam. Acīmredzami, ka izskaloja smilti. Viņa nav vainīga pie tā,” pauž AS “Rīgas siltums” siltumtīklu direktors Juris Zeiza.

Ņemot vērā, ka pārbaužu laikā cietis arī bruģētais ceļš, Rīgas domes Satiksmes departaments ir pieprasījis ”Rīgas siltumam” to salabot par savām finansēm un turpmāk uzraudzīs remontdarbu norisi.

1 komentārs

Aktuālie Degpunktā sižeti

Vizināšanās ar pie auto piesietām ragavām septiņgadniekam beidzas slimnīcā

Pārdaugavā autobuss notriec gājēju

Traģiskā nāve Mangaļsalā ar bojāgājušo pusaudzi: automašīnas vilktais pūslis ietriecās kokā

Limbažu novadā slidena ceļa dēļ avarē baļķvedējs

Divas autovadītājas Pļavniekos nesadala krustojumu

Kravas auto uztriecas vieglajam spēkratam Siguldā

Dzērājšoferis apskādē svešu auto un sarīko "koncertu" kāda nama pagalmā

Ugunsgrēkā Āgenskalnā iet bojā pensionāre

Sadursme bija neizbēgama: apdzīšanas manevrs uz slidena ceļa "BMW" vadītājai beidzas ar nopietnām traumām

Pensionāre pēdējā brīdī izglābjas no ugunsgrēka mājoklī

Lomonosova un Aiviekstes ielas krustojumā - divu transportlīdzekļu sadursme

Rīgas dzelzceļa stacijas kafejnīcā iegruvuši griesti