Bīstama situācija Imantā – līdzās bērnu rotaļu laukumam nogāžas koks

0 Komentāru
Bīstama situācija Imantā – līdzās bērnu rotaļu laukumam nogāžas koks

Līdzās kādam bērnu laukumam Rīgā, Imantā, bīstami tuvu nogāzies prāvs koks. Jaunās māmiņas, vecmammas un bērnu auklītes ar piesardzību vēro apkārt esošās koku lapotnes, cerot, ka nekas tamlīdzīgs vairs neatkārtosies.

Rīgā, Jūrmalas gatvē pie 100. nama 1. korpusa, pirmdien nolūzis liels koka zars un nogāzies bīstami tuvu bērnu laukumam. Sākumā licies, ka tas arī uzkritis kādam cilvēkam, taču, atbraucot glābējiem, koks sazāģēts un bažas kliedētas.

“Domāju, ka koks jau ir vecs un tajā bija dobums, droši vien tāpēc arī nolūza,” stāsta vietējā iedzīvotāja Jūlija.  “Protams, tad, kad šeit ir bērni, tas ir bīstami.”

Vietējā sētniece gan apgalvo pretējo – koks ir samērā jauns. Jocīgi, protams, ka nolūzis, bet, visticamāk, tas vēja dēļ, ja vien vietējā jaunatne nebūs joka pēc iezāģējusi zaru.

Ikviens, kuram ir aizdomas par kokiem pagalmā, kas ir veci vai satrūdējuši no iekšpuses un draud gāzties, ir aicināts par to ziņot vietējai pilsētas vai novada izpilddirekcijai. Šīm iestādēm pēc iedzīvotāju lūguma ir jāpārbauda, vai netiek apdraudētas cilvēku dzīvības, un attiecīgi jārīkojas.

0 Komentāru