Bīstama situācija Imantā – līdzās bērnu rotaļu laukumam nogāžas koks

Komentāri

Līdzās kādam bērnu laukumam Rīgā, Imantā, bīstami tuvu nogāzies prāvs koks. Jaunās māmiņas, vecmammas un bērnu auklītes ar piesardzību vēro apkārt esošās koku lapotnes, cerot, ka nekas tamlīdzīgs vairs neatkārtosies.

Rīgā, Jūrmalas gatvē pie 100. nama 1. korpusa, pirmdien nolūzis liels koka zars un nogāzies bīstami tuvu bērnu laukumam. Sākumā licies, ka tas arī uzkritis kādam cilvēkam, taču, atbraucot glābējiem, koks sazāģēts un bažas kliedētas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Domāju, ka koks jau ir vecs un tajā bija dobums, droši vien tāpēc arī nolūza,” stāsta vietējā iedzīvotāja Jūlija.  “Protams, tad, kad šeit ir bērni, tas ir bīstami.”

Vietējā sētniece gan apgalvo pretējo – koks ir samērā jauns. Jocīgi, protams, ka nolūzis, bet, visticamāk, tas vēja dēļ, ja vien vietējā jaunatne nebūs joka pēc iezāģējusi zaru.

Ikviens, kuram ir aizdomas par kokiem pagalmā, kas ir veci vai satrūdējuši no iekšpuses un draud gāzties, ir aicināts par to ziņot vietējai pilsētas vai novada izpilddirekcijai. Šīm iestādēm pēc iedzīvotāju lūguma ir jāpārbauda, vai netiek apdraudētas cilvēku dzīvības, un attiecīgi jārīkojas.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl