Bīstama situācija Imantā – līdzās bērnu rotaļu laukumam nogāžas koks

Komentāri

Līdzās kādam bērnu laukumam Rīgā, Imantā, bīstami tuvu nogāzies prāvs koks. Jaunās māmiņas, vecmammas un bērnu auklītes ar piesardzību vēro apkārt esošās koku lapotnes, cerot, ka nekas tamlīdzīgs vairs neatkārtosies.

Rīgā, Jūrmalas gatvē pie 100. nama 1. korpusa, pirmdien nolūzis liels koka zars un nogāzies bīstami tuvu bērnu laukumam. Sākumā licies, ka tas arī uzkritis kādam cilvēkam, taču, atbraucot glābējiem, koks sazāģēts un bažas kliedētas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Domāju, ka koks jau ir vecs un tajā bija dobums, droši vien tāpēc arī nolūza,” stāsta vietējā iedzīvotāja Jūlija.  “Protams, tad, kad šeit ir bērni, tas ir bīstami.”

Vietējā sētniece gan apgalvo pretējo – koks ir samērā jauns. Jocīgi, protams, ka nolūzis, bet, visticamāk, tas vēja dēļ, ja vien vietējā jaunatne nebūs joka pēc iezāģējusi zaru.

Ikviens, kuram ir aizdomas par kokiem pagalmā, kas ir veci vai satrūdējuši no iekšpuses un draud gāzties, ir aicināts par to ziņot vietējai pilsētas vai novada izpilddirekcijai. Šīm iestādēm pēc iedzīvotāju lūguma ir jāpārbauda, vai netiek apdraudētas cilvēku dzīvības, un attiecīgi jārīkojas.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl