Biroja darbinieki saņem biedējošu sūtījumi – aploksni ar nezināmu pulverīti

0 Komentāru

Trešdien, 13. jūnijā, Rīgā, Baznīcas ielā, posmā starp Dzirnavu un Lāčplēša ielām, bija slēgta satiksme, jo kāda biroja darbinieki saņēmuši aizdomīgu sūtījumu. Bailēs par savu dzīvību un veselību, saukti glābēji.

Pēcpusdienā daudzi biroju darbinieki, kas strādā ēkā Baznīcas un Dzirnavu ielas krustojumā, darbā pēc pusdienu pārtraukuma varēja neatgriezties, jo izsludināta evakuācija. Tie, kuri vēl nebija paspējuši aiziet ieturēties, tika palūgti ātri pamest telpas, jo ēkā it kā pienācis sūtījums ar pulverveida vielu. Glābēji par to gan bija klusējuši.

Tā kā nebija ne dūmu, ne liesmas, apkārtējie pamazām sākuši nojaust, ka glābēji gluži uz ugunsgrēku nav atbraukuši. Arī netradicionālie tērpi likuši saprast, – atrasta kāda inde vai spridzeklis.

Daži apzinīgākie biroju darbinieki gan nebija pārāk priecīgi, ka netiek atpakaļ telpās. Vai tādēļ, ka darbs tiek kavēts, vai drīzāk tāpēc, ka ēdiens kārbiņās dziest.

Pusdienu kārbiņas puišiem nācās iztukšot turpat uz ielas. Savukārt saņemtais sūtījums ar tā saturu nodots Slimību profilakses un kontroles dienestam. Mediķu palīdzība notikuma vietā nevienam nebija vajadzīga.

0 Komentāru