Komentāri
Bijušais dzīvesbiedrs ar lāpstu un nazi rokās pa pagalmu dzenā sievieti
FOTO: LETA

Vakar, 13. decembrī, ap pulksten vieniem dienā Valsts policija saņēma informāciju no kādas sievietes, kura tajā brīdī bēga no sava bijušā civilvīra, skrienot pa Imantas mikrorajona māju pagalmiem.

Sieviete izstāstīja likumsargiem, ka viņas bijušais dzīvesbiedrs ieradās pie viņas un neatlaidīgi centās tikt iekšā dzīvoklī. Taču sieviete neesot atļāvusi ienākt, bet gan ierosinājusi sarunu turpināt kāpņu telpā. Saruna pārauga konfliktā, kurā bijušais dzīvesbiedrs sāka draudēt sievietei. Viņa ļoti nobijās no vīrieša draudiem nogalināt, tādēļ metās bēgt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Agresīvais vīrietis meties pakaļ sievietei, kā arī izvilcis no kabatas nazi un pa ceļam dabūjis lāpstu. Ar šiem priekšmetiem viņš esot skrējis pakaļ sievietei pa Imantas māju pagalmiem.

Policija nekavējoties ieradās notikuma vietā, kur ieraudzīja skraidām pa pagalmiem vīrieti ar lāpstu rokās. Kad likumsargi izvaicāja vīrieti, kādēļ viņš atrodas ar lāpstu un nazi rokās, vīrietis esot atbildējis, ka nobijies no savas bijušās draudzenes draudiem, tādēļ pašaizsardzībai paņēmis lāpstu.

1985. gadā dzimušai vīrietis tika aizturēts. Agresīvais vīrietis iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par noziegumiem, kas saistīti ar narkotisko vielu nelikumīgu apriti.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par draudiem izdarīt slepkavību vai nodarīt smagu miesas bojājumu, ja ir bijis pamats baidīties, ka šie draudi var tikt izpildīti. Par šādu noziegumu soda ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl